ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مالکیت؛ مانع لیگ برتری شدن فولاد نوین


در صورتی که مشکل مالکیت تیم فولادنوین اهواز حل نشود این تیم حق حضور در لیگ برتر را نخواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم: تیم فولادنوین اهواز روز گذشته (شنبه) در چارچوب هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مقابل ایرانجوان بوشهر به پیروزی 4 بر صفر رسید تا همچنان پیشتاز گروه الف این مسابقات و شانس اول راهیابی به لیگ برتر باشد.

تیم دوم باشگاه فولاد خوزستان در صورت کسب سه امتیاز دیگر سهمیه صعود به لیگ برتر را کسب خواهد کرد اما این در حالی است که در شرایط فعلی این تیم حق حضور در لیگ برتر را ندارد. از آنجایی که محل تأمین بودجه دو تیم فولاد خوزستان و فولادنوین از یک محل است و شرکت‌های آنها به صورت جداگانه ثبت نشده، در صورت صعود فولادنوین به لیگ برتر با توجه به قوانین AFC از حضور این تیم در سطح اول فوتبال ایران جلوگیری خواهد شد.

البته مسئولان باشگاه فولاد به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل هستند و احتمالاً با ثبت شرکتی جدید می‌توانند دو تیم در لیگ برتر داشته باشند. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد نیز امتیاز فولادنوین واگذار خواهد شد.

غلامرضا بهروان این خبر را تأیید کرد و گفت: با اینکه هیئت مدیره دو باشگاه از یکدیگر جدا هستند اما فولاد و فولادنوین از یک محل تغذیه می‌شوند و تیم دوم این باشگاه برای لیگ برتری شدن باید این مشکل را حل کند.


ویدیو مرتبط :
گفتگو با مدیرعامل فولاد درباره فولاد نوین و سپاهان نوین

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خیرخواه : طلسم ناكامی پاس با برتری مقابل فولاد شكسته می شود 

 

خیرخواه : طلسم ناكامی پاس با برتری مقابل فولاد شكسته می شود

 

مهاجم تیم فوتبال پاس همدان گفت: طلسم ناکامی تیم پاس فردا با برتری مقابل فولاد خوزستان شکسته می شود.

''فرهاد خیرخواه'' گفت: تیم پاس برای ارتقا در جدول رده بندی لیگ برتر نیاز مبرم به پیروزی مقابل فولاد خوزستان دارد و در این بازی خانگی محکوم به برد هستیم.

وی افزود : در این دو هفته تعطیلی لیگ برتر تمرین ویژه ای برای مهاجمان گذاشته شد و توانستیم حداکثر ضعف های موجود را در گلزنی برطرف کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پاس گفت: تمامی بازیکنان تیم پاس برای کسب موفقیت و سربلندی استان همدان در رقابت های لیگ برتر فوتبال تمام تلاش خود را به کار می گیرند و در این هفته های اخیر نیز به دلیل بدشانسی نتوانستیم در حد انتظار ظاهر شویم.

خیرخواه اظهار داشت: تیم پاس به رغم جوانی، بازیکنان مستعد و با انگیزه ای دارد که برای موفقیت و درخشش در لیگ برتر نیاز به زمان دارند.

وی خاطرنشان کرد: با حمایت همه جانبه تماشاگران به زودی جایگاه پاس در جدول رده بندی لیگ برتر ارتقا می یابد و شرایط بهبودی این تیم حاصل خواهد شد.

خیرخواه خاطرنشان کرد: در بازی فردا مقابل فولاد خوزستان نیاز به حمایت پرشور تماشاگران داریم و آنها با تشویق های خود می توانند انگیزه لازم را برای درخشش بازیکنان و گلزنی در این مسابقه فراهم کنند.

تیم پاس همدان در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور فردا - یکشنبه - در ورزشگاه شهدای قدس این شهر میزبان فولاد خوزستان است.