ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

لوزانو: استارت این کار را ولاسکو زد


سرمربی تیم ‌ملی والیبال از حضور بازیکنان جوان و قوی در تورنمنت بعدی که لیگ جهانی است خبر داد.

ورزش سه: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رائول لوزانو در نشست خبری بعد از بازی تیم ‌ملی ایران برابر ونزوئلا، گفت: «خولیو ولاسکو، سرمربی پیشین تیم ‌ملی والیبال ایران استارت برنامه حضور در المپیک را از حدود هشت سال پیش زد. ما در حال‌ حاضر دو تیم در ایران داریم و برای تورنمنت‌ بعدی (لیگ جهانی که از 17 ژوئن شروع می‌شود) آماده می شویم. تمام بازیکنان ما در خارج بازی نمی‌کنند، اما بازیکنان جوان و قوی را انتخاب می‌کنیم و با آنها کارهای بزرگی را انجام می‌دهیم.»


ویدیو مرتبط :
آخرین نشست خبری ولاسکو ... خداحافظ ولاسکو ...

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آرژانتین با ولاسکو استارت می‌زند


اردوهای تیم ملی والیبال آرژانتین از هفته آینده زیر نظر سرمربی پیشین تیم ملی ایران آغاز می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: ادروهای تیم ملی والیبال آرژانتین برای فصل جدید رقابت‌های بین المللی از جمله لیگ جهانی از هفته آینده زیر نظر خولیو ولاسکو، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران آغاز می‌شود.

ولاسکو با مشاهده مراحل پایانی لیگ والیبال آرژانتین، چهره‌های جدیدی شامل بازیکنان با تجربه، بازیکنان زیر 23 سال و بازیکنان نوجوانان را به اردوی تیم ملی دعوت کرده و از دوشنبه هفته آینده، تمرینات خود را شروع می‌کنند.

ولاسکو و شاگردانش در سال 2015 باید در لیگ جهانی، مسابقات پان آمریکن، مسابقات قهرمانی آمریکای جنوبی و احتمالاً جام جهانی ژاپن شرکت کنند.