ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

لقب جالب فیفا برای پرسپولیساخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

سایت فیفا در گزارشی در خصوص رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از عملکرد پرسپولیس تمجید کرد.

 سایت فیفا در گزارشی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نوشت: روز گذشته غول‌های آسیا احساسات مختلفی را تجربه کردند.


در بخش‌هایی از این گزارش آمده است: پرسپولیس در گروه A عملکرد بی‌نقصش را با کسب دومین پیروزی متوالی مقابل بنیادکار ادامه داد. محمد نوری تک گل نیمه اول را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و غول‌های تهران نوار شکست‌ناپذیری ازبک‌ها را پاره کردند.

این گزارش در ادامه به مسابقات گروه‌های دیگر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پرداخته است.

اخبار ورزشی - جام نیوز

 


ویدیو مرتبط :
تلاش جالب کاپیتان پرسپولیس برای نشان دادن عدد 6 !!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ترفند جالب فتح الله زاده برای عدم انتقال پولادی به پرسپولیس 

 

 

ترفند جالب فتح الله زاده برای عدم انتقال پولادی به پرسپولیس

 

طبق توافق دو باشگاه استقلال و مس کرمان شاید پولادی و کرار با هم معاوضه شوند.

به گزارش جام نیوز، در چند روز گذشته اخباری مبنی بر پیوستن پولادی به پرسپولیس شنیده شد تا جائی که علی پروین هم برای این انتقال دست به کار شده و پس از تماس با مسئولان توافق آنها را جلب کرده بود.

اما در حالی که طرفین راضی شده بودند و پولادی هم ابراز تمایل کرده بود که سرخ پوش شود، استقلال به عنوان مشتری دوم وارد این معامله شد. فتح الله زاده که پیش از این هم نشان داده بود در خرید کردن مهارت خاصی دارد با ترفند خاصی پولادی را از چنگ رقیبش درآورد.

مدیر مسئول استقلال با پیشکشی به نام کرار که به درد خودش نمی خورد گوی سبقت را از پرسپولیس ربود و پولادی را تور کرد. مسئولان مس کرمان دلیل اصلی خود برای عدم انتقال مهرداد پولادی به پرسپولیس را یک چیز می دانند، اینکه در این آشفته بازار لیگ برتر آنها نمی توانند بازیکن خوبی به جای او به خدمت بگیرند و پول نقش زیادی در کنسل شدن این انتقال ندارد.

پولادی با وضعیت موجود به احتمال فراوان لباس آبی استقلال را بر تن خواهد کرد. طبق توافقاتی که با مسئولان باشگاه مس کرمان انجام شده قرار است تا آنها این بازیکن را با جاسم کرار معاوضه کنند.

هرچند خبر رسیده که آنها پیشنهاد مبلغی را هم به استقلال داده اند تا اگر شرایط فراهم شد در کنار این انتقال پولی هم از آبی پوشان گرفته باشند.