ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

لاپورتا: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود


مدیرعامل پیشین باشگاه بارسلونا گفت: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود و به دنبال بهانه می‌گردد، این شلوغ‌بازی‌ها هماهنگ شده است.

خبرگزاری فارس: دادگاه لیونل مسی جلسه شماره 3 خود را هم تجربه کرد و هنوز نتیجه قطعی این دادگاه مشخص نشده است، مسی 5 شنبه گذشته با حضور در جلسه علنی دادگاه از خود دفاع کرد و گفت: من فقط فوتبال بازی کرده‌ام و از مسائل مالی هیچ خبری ندارم، اگر  مشکلی هست از سوی حسابدار یا وکیلم صورت گرفته که شک ندارم ناخواسته بوده است.

جالب اینجا است که وکیل مسی، پدرش است و اگر قرار باشد او متهم شود مشکل مسی حل نخواهد شد.

برخی رسانه‌ها به اشتباه از تبرئه شدن مسی نوشتند در حالی که دادستان اسپانیا جدا از پرونده مالی مسی، شاکی خصوصی مسی هم محسوب می‌شود و این پرونده هنوز بررسی نشده و همه منتظر روشن شدن تکلیف پرونده اول هستند تا ماجرای دوم کلید بخورد.

در هر حال خوان لاپورتا مدیرعامل سابق بارسلونا در این خصوص گفته است: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود و به دنبال بهانه می‌گردد، این شلوغ‌بازی‌ها هماهنگ شده است. منچستریونایتد او را می خواهد و مسی هم بدش نمی‌آید بازی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند اما توان این کار را ندارد. خسته شدن از دادگاه و مشکلاتی که مثلا اسپانیا برایش فراهم کرده بهانه خوبی است تا از بارسلونا برود، در غیر این صورت بهانه دیگری ندارد و نمی‌تواند جواب هواداران بارسلونا را بدهد.


ویدیو مرتبط :
لاپورتا: مسی در بارسا بازنشسته می شود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لاپورتا رئیس آینده بارسلونا خواهد شد


انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا ژوئن آینده برگزار خواهد شد و به نظر می رسد که رقابت اصلی بین خوان لاپورتا و جوزپ ماریا بارتومئو باشد.

ورزش سه: چندین هفته است که پیش از شروع بازی های بارسلونا در نوکمپ، از سوی عده ای، برگه هایی نظرسنجی بین هواداران پخش می شود. سوال های مختلفی در این برگه ها مطرح می شود اما یک سوال مشترک در همه این برگه ها، این است که به چه کسی رای خواهید داد.

رادیو کاتالونیا امروز در گزارشی اعلام کرد که طی آخرین بررسی ها، خوان لاپورتا که بین سال های 2003 تا 2007، ریاست باشگاه بارسلونا را بر عهده داشت، با کسب 35 درصد آرا، بالاتر از دیگر کاندیداها قرار دارد و برنده احتمالی انتخابات خواهد بود. با این حال مشکل در اینجاست که لاپورتا هنوز بصورت رسمی نامزدی خود را اعلام نکرده است.