ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

لاپورتا: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود


مدیرعامل پیشین باشگاه بارسلونا گفت: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود و به دنبال بهانه می‌گردد، این شلوغ‌بازی‌ها هماهنگ شده است.

خبرگزاری فارس: دادگاه لیونل مسی جلسه شماره 3 خود را هم تجربه کرد و هنوز نتیجه قطعی این دادگاه مشخص نشده است، مسی 5 شنبه گذشته با حضور در جلسه علنی دادگاه از خود دفاع کرد و گفت: من فقط فوتبال بازی کرده‌ام و از مسائل مالی هیچ خبری ندارم، اگر  مشکلی هست از سوی حسابدار یا وکیلم صورت گرفته که شک ندارم ناخواسته بوده است.

جالب اینجا است که وکیل مسی، پدرش است و اگر قرار باشد او متهم شود مشکل مسی حل نخواهد شد.

برخی رسانه‌ها به اشتباه از تبرئه شدن مسی نوشتند در حالی که دادستان اسپانیا جدا از پرونده مالی مسی، شاکی خصوصی مسی هم محسوب می‌شود و این پرونده هنوز بررسی نشده و همه منتظر روشن شدن تکلیف پرونده اول هستند تا ماجرای دوم کلید بخورد.

در هر حال خوان لاپورتا مدیرعامل سابق بارسلونا در این خصوص گفته است: مسی می‌خواهد از بارسلونا برود و به دنبال بهانه می‌گردد، این شلوغ‌بازی‌ها هماهنگ شده است. منچستریونایتد او را می خواهد و مسی هم بدش نمی‌آید بازی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند اما توان این کار را ندارد. خسته شدن از دادگاه و مشکلاتی که مثلا اسپانیا برایش فراهم کرده بهانه خوبی است تا از بارسلونا برود، در غیر این صورت بهانه دیگری ندارد و نمی‌تواند جواب هواداران بارسلونا را بدهد.


ویدیو مرتبط :
لاپورتا: مسی در بارسا بازنشسته می شود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بارسلونا 3 – اسپارتاک مسکو 2: مسی بارسا را نجات داد!+سایر نتایج لیگ قهرمانان اروپابارسلونا 3 – اسپارتاک مسکو 2: مسی بارسا را نجات داد!

مهاجم آرژانتینی دو گل دیرهنگام زد تا تیمش را از شکست برهاند و به برد برساند.

 

  اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سایت گل – بارسلونا بازگشتی پرهیجان داشت و باخت دو بر یک در نوکمپ به اسپارتاک مسکو را به برد سه بر دو تبدیل کرد.

کریستین تی‌یو در ترکیب ثابت بارسا قرار گرفته بود و در دقیقه 14 گل‌زنی کرد. او از مدافع مستقیم خود گذشت و فرصت آن را یافت که توپ را به گوشه دورتر دروازه بزند. لحظاتی پیش، جرارد پیکه مصدوم شده و جای خود را به الکس سونگ داده بود.

دقایقی بعد اسپارتاک با اشتباهات پیاپی بازیکنان بارسا به گل رسید. امنیکه از خاویر ماسچرانو گذشت و توپ را سانتر کرد. سونگ نتوانست توپ را بزند و دنی آلوز، در حالی که هیچ فشاری هم روی او نبود توپ را با بغل پا وارد دروازه خودی کرد!

بارسا سپس کنترل بازی را کاملا در دست گرفت اما نمی‌توانست موقعیت‌های چندانی ایجاد کند. در دقیقه 59 بود که رومولو با پاس عالی آدین مک‌گیدی از آدریانو گذشت و دروازه ویکتور والدس را گشود.

اما بارسا در دقیقه 72 به گل تساوی رسید. تی‌یو از دو مدافع گذشت و توپ را به مسی سپرد و او هم در مقابل دروازه خالی کار آسانی را انجام داد و گل زد.

مسی در دقیقه 80 گل دیگری زد. او این بار در تیر دورتر سانتر الکسیس سانچس را به گل تبدیل کرد.

بارسا در نهایت کار آسانی برای حفظ برتری پیش رو داشت چون اسپارتاک به دلیل دفاع در طول بازی بسیار خسته‌تر از آن بود که واکنشی نشان دهد.

سلتیک و بنفیکا هم در دیگر دیدار این گروه به تساوی بدون گل رسیدند./گل

 

نتایج کامل روز دوم مسابقات


گروهE

چلسى انگلیس2  - 2 یونتوس ایتالیا
شاختاردونتسک اوکراین 2-   0نورسلند دانمارک

گروهF
لیل فرانسه1 -   3باته بورسیف بلاروس

بایرن مونیخ آلمان 2-   1والنسیا اسپانیا


گروهG
سلتیک اسکاتلند0 - 0 بنفیکا پرتغال

بارسلونا اسپانیا3 -  2  اسپارتاک مسکو روسیه

گروهH
منچستریونایتد انگلیس1 - 0 گالاتسراى ترکیه

اسپورتینگ براگا پرتغال0 - 2کلوژ رومانی

ورزش3