ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قهرمان المپیک مجری ویژه برنامه المپیک


علیرضا حیدری قهرمان نامدار کشتی ایران در شبکه ورزش به اجرای برنامه می‌پردازد.

خبرگزاری تسنیم: علیرضا حیدری قهرمان نامدار کشتی ایران در شبکه ورزش به اجرای برنامه می‌پردازد.

قهرمان المپیک مجری ویژه برنامه المپیک

علیرضا حیدری دارنده شش مدال کشتی جهان و المپیک با حضور در برنامه «ایران به سوی المپیک» به بررسی ورزش ایران برای بازی‌های المپیک می پردازد.علیرضا حیدری از این پس جمعه ها ساعت ۹ شب در برنامه «ایران به سوی المپیک» که از شبکه ورزش پخش می‌شود، به عنوان مجری برنامه حضور خواهد داشت.

شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و آرش میراسماعیلی قهرمان و نایب رییس سابق فدراسیون جودو میهمان این هفته حیدری هستند.این برنامه تا بازی‌های المپیک ریو به بررسی رشته های مختلف المپیکی می‌پردازد.


ویدیو مرتبط :
قهرمان جین شو - المپیک نمایشی ووشو المپیک

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عکس: قهرمان المپیک در برنامه خندوانه


کشتی گیر سابق و پرافتخار کشورمان حضورش در برنامه خندوانه را اعلام کرد.

جام نیوز: علیرضا دبیر که در برنامه خندوانه شبکه نسیم حاضر شده است در صفحه اجتماعی خود نوشت: «خندوانه به نظرم برنامه ای محترم و ضروریه، كاری كه تو زندگی سخت ماشینی امروز، فرصت بزرگی برای تغییر حال و احوال همه مون ایجاد كرده.»
 
وی افزود: «دیشب با میل و رغبت دعوت رامبد جوان دوست داشتنی رو پذیرفتم و برای نشون دادن احترامم به این حركت خوب، وسط برنامه با مجری و تماشاگرانش سلفی هم انداختم.»
 
دبیر در پایان نوشت: «ازتون دعوت می كنم سه شنبه همین هفته ساعت ده شب در شبكه نسیم بیننده خندوانه باشید.»

عکس: سلفی قهرمان المپیک در برنامه خندوانه