ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قنبرزاده مدیرعامل جدید استقلال


به نظر می رسد وزارت ورزش تصمیم قطعی خود مبنی بر انتخاب مدیرعامل پیشین نفت به عنوان جانشین بهرام افشارزاده را گرفته و حتی روز گذشته هم جلساتی در این ارتباط در این وزارتخانه برگزار شده است.

خبرگزاری مهر: علیرضا منصوریان در شرایطی به عتوان سرمربی جدید استقلال جانشین پرویز مظلومی شد که وضعیت مدیرعاملی باشگاه استقلال از سوی وزارت ورزش مشخص نشده بود. با این حال به دنبال تاکید مجلس شورای اسلامی مبنی بر ممانعت از ادامه فعالیت بازنشستگان و دو شغله‌ها در ورزش، وزارت ورزش مصمم‌تر از گذشته به دنبال انتخاب جانشینی برای بهرام افشارزاده است.

این وزارتخانه که در انتخابات فدراسیون فوتبال بی میل نبود تا مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود، پس از انتخاب وی گزینه‌هایی را برای ریاست سازمان لیگ و همچنین برخی پستهای دیگر مدنظر داشت که البته با مخالفت و ایستادگی مهدی تاج مواجه شد.

یکی از افرادی که عنوان شد گزینه وزارت ورزش برای ریاست سازمان لیگ است و به تاج پیشنهاد شده او را به عنوان جانشین خودش در این سازمان منصوب کند، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت بود.

بررسی‌های مسئولان وزارت ورزش به این نقطه رسید که قنبرزاده به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال معرفی شود. ضمن اینکه روز یکشنبه هم جلسه ای در وزارت ورزش تشکیل شد تا گزینه‌های مدنظر این وزارتخانه برای حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال تهران بررسی شود. در این مورد گفته می‌شود حضور قنبرزاده در باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل قطعی است و اعضای جدید هیات مدیره هم به زودی معرفی خواهند شد.

با این شرایط باید دید علیرضا منصوریان که عنوان شده در صورت حضور قنبرزاده به عنوان مدیرعامل تصمیم دیگری برای ادامه یا قطع همکاری با استقلال خواهد گرفت، حاضر به کار با قنبرزاده در استقلال می‌شود یا خیر.

البته در این مورد گفته می شود که این دو روز یکشنبه در جلسه‌ای مسائل و مشکلات فی ما بین را بررسی کرده اند. با این حال هنوز به درستی مشخص نیست منصوریان که به فصل گذشته در تیم نفت با قنبرزاده به مشکلات زیادی خورد، آیا اینبار هم حاضر است با ادامه این مشکلات در تیمی که انتظارات از او بالا است کار کند یا اینکه خیلی زود به همکاری‌اش با آبی پوشان پایان خواهد داد.

با توجه اینکه منصوریان برای رسیدن به نیمکت تیم محبوب خود سالها انتظار کشید و علاقه وافری به مربیگری در استقلال دارد، بعید به نظر می رسد که از در دوستی با قنبرزاده وارد نشود و به فعالیتش در این تیم ادامه ندهد.


ویدیو مرتبط :
بی احترامی مدیرعامل استقلال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اولین اظهار نظر مدیرعامل جدید استقلال درباره وضعیت سرمربی استقلال در فصل آیندهاخبار ,اخبار ورزشی ,وضعیت سرمربی استقلال در فصل آینده

 

اخبار ورزشی - استقلال بدهی‌های زیادی دارد؛باید ببینم اسپانسر به تعهداتش عمل می‌کند؟
افشارزاده:قلعه‌نویی فصل آینده صد‌در‌صد سرمربی استقلال است/برای سقف قرارداد باید با فدراسیون صحبت کنم

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال از سرمربیگری قطعی قلعه‌نویی در لیگ برتر فصل آینده خبر داد.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با فارس در خصوص برنامه‌های خود در باشگاه استقلال و همچنین مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: در ابتدا از هدف‌گذاری و برنامه‌های خود در روزهای اول کار بگویید.
اول از همه باید وضعیت بدهی باشگاه را روشن کنیم و باید دید وزارت ورزش چه هدفی را دنبال می‌کند، باید ببینم آیا بحث خصوصی‌سازی مطرح است یا اینکه باشگاه در مجموع تصمیم دارد بحث قهرمانی را پیگیری کند ضمن آنکه باید به بحث استعدادیابی هم توجه کنیم، فردا به همین منظور با اعضای هیأت مدیره باشگاه جلسه داریم.

فارس: در این چند روز صحبت‌هایی در مورد گزینه‌های دیگری علاوه بر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی استقلال شنیده می‌شود، نظر شما چیست؟
امیر قلعه‌نویی یکی از مربیان بزرگ ایران است و هیچ گزینه دیگری بجز او نداریم و او صددرصد مربی فصل بعد استقلال است.

فارس: آیا شما هم قصد دارید بحث سقف قرارداد باشگاه‌ها را رعایت کنید؟
من باید در این زمینه با فدراسیون صحبت کنم و ببینم آیا این رقمی که مطرح شده برای تمامی هزینه‌های یک باشگاه است یا اینکه برای جذب بازیکن و مسائل دیگر.

فارس: ظاهراً اظهار کرده بودید که استقلال در بحران قرار دارد با چه استدلالی به این موضوع اشاره کردید؟
اول از همه باید ببینم وضعیت مالی باشگاه به چه صورت است ولی واقعاً استقلال بدهی‌های زیادی دارد و باید تکلیف این موضوع روشن شود. باید ببینم تعهد اسپانسر به باشگاه رعایت می‌شود یا خیر و ببینم چه کسانی از باشگاه طلب‌کار هستند، باید ببینم فتح‌الله زاده چقدر برای استقلال هزینه کرده و آیا او از باشگاه طلب‌کار است یا خیر، در این بین بحث هواپیمای و مطالبات آن هم باید پیگیری شود.

فارس: و به عنوان سئوال پایانی در خصوص جذب بازیکنان و تمدید قرارداد آنها فکری کرده‌اید؟
این هم یکی از مباحثی است که فردا باید در نشست هیأت مدیره مطرح شود و در خصوص آن با سایر اعضای هیأت مدیره صحبت کنم چون همانطور که گفتم همه چیز بستگی به مسائل مالی باشگاه دارد.
اخبار ورزشی - فارس