ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قلعه نویی استقلال را مهد کودک خوانداخبار,اخبار ورزشی,قلعه نویی


 اخبار ورزشی  - در خطاب با شاگردانش؛
قلعه نویی استقلال را مهد کودک خواند

سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفت که با رفتارهایشان تیم را شبیه مهد کودک کرده اند.

به گزارش  جام نیوز، امیر قلعه نویی روز گذشته و در حین تمرین، جلسه ای را در بیرون از زمین و در رختکن، با بازیکنانش برگزار کرد.

 اتفاقاتی که بعد از دربی و در رختکن استقلال رخ داده، باعث شده تا میانه برخی از بازیکنان با یکدیگر شکرآب شود و آنها در تمرین برای یکدیگر قیافه بگیرند تا جو بد و سنگینی بر تیم حاکم شود.

قلعه نویی هم که در جریان تمامی این اتفاقات قرار گرفته، دیگر این رفتارها را تاب نیاورده است و به همین خاطر هم در صحبت با شاگردانش حسابی به آنها تاخته است.

 شنیده شده که ژنرال در این جلسه خطاب به بازیکنانش گفته که با این رفتارها تیم را شبیه مهد کودک کرده اند!

قلعه نویی پس از پایان صحبت هایش از بازیکنانش خواسته تا به اختلافات پایان داده و در آستانه بازی با ذوب آهن، تیم را به یکدلی برسانند.


  اخبار ورزشی  - جام نیوز


ویدیو مرتبط :
برد استقلال برابر فولاد و هت‌تریک قهرمانی استقلال با قلعه‌نویی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قلعه‌نویی: استقلال زمانی برای من است که در بحران باشد 

قلعه‌نویی: استقلال زمانی برای من است که در بحران باشد

 

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: «استقلال هر وقت دچار بحران شد و هر وقت در رده‌های سیزدهم یا نهم بود سراغ من می‌آید. چه دلیلی دارد استقلال الان سراغ من بیاید.»

به گزارش جام نیوز به نقل از سایت گل، امیرقلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی در حال تدارک برنامه‌هایش برای نیم فصل دوم است و این در حالی است که شایعاتی در مورد بازگشتش به استقلال در روزنامه‌ها مطرح شد. این موضوع به شدت او را عصبانی کرده و قلعه‌نویی واکنش نشان می‌دهد.

* تا حالا حضور چند بازیکن در تراکتور قطعی شده؟

- فقط قاسم حدادی‌فر.

* ولی می‌گویند عقیل اعتمادی و میلاد فخرالدینی هم به تیم شما آمده‌اند؟

- هر وقت با بازیکنی قرارداد امضاکردیم باشگاه به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

* از جایگاه تیم در نیم فصل اول راضی هستید؟

- خیر، ما می‌توانستیم بهتر از این ظاهر شویم ولی کمبود بازیکن داشتیم که فردین عابدینی مصدوم شد و کیانی را هم یک مدت کنار گذاشتیم. این مسائل از لحاظ تاکتیکی به ما ضربه زد و در چند بازی از اشتباه داوری هم ضربه خوردیم. با این حال من خودم را مقصر اصلی می‌دانم و نمی‌خواهم بهانه بیاورم. تیم ما باید تقویت شود، مشکلات مالی حل شود در ضمن مشکل ورزشگاه یادگار امام هم که به ما لطمه زده باید حل شود. تراکتور برای ماندن در کورس باید بازیکن جذب کند و احتیاج به پنج، شش بازیکن جدید داریم. در ضمن برای جذب بازیک خارجی فقط می‌توانیم سهمیه آسیایی بگیریم.

* شما دو، سه روز پیش در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها در مورد آنهایی که بعضی از مطالب را می‌نویسند از کلمه بدی استفاده کردید و گفتید که باید به نطفه برخی از افراد شک کرد. قبول دارید استفاده از این کلمه به هیچ عنوان درست نبود؟

- اولا که من اسم نبردم در ضمن چطور آقایان هر چه دلشان می‌خواهد می‌نویسند و اسم مرا هم می‌آورند ولی من نباید ناراحت شوم؟ این آقایان نباید برای قلم خود ارزش قائل شوند و هر چه دلشان می‌خواهد باید بنویسند.

* در مورد این شایعه که شما قصد بازگشت به استقلال را دارید صحبت کنید؟

- چه دلیلی دارد که می‌نویسند قلعه‌نویی می‌خواهد به استقلال برگردد. بنده تیم دارم در ضمن استقلال الان جایگاه خوبی دارد. این تیم هر وقت دچار بحران شد و هر وقت در رده‌های سیزدهم یا نهم بود سراغ من می‌آید. چه دلیلی دارد استقلال الان سراغ من بیاید. این تیم یک کادرفنی قوی دارد و آقای پورحیدری در کارش خبره است. در ضمن هیئت مدیره استقلال قوی است و بین مسئولان باشگاه از جمله آقای فتح‌الله‌زاده، نظری‌جویباری و امیری همدلی برقرار است.