ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قلعه‌نویی:استقلال این فصل به بزرگترین پیروزی رسیده است/ حنیف مهاجم می‌شوداخبار,اخبار 

جدید,اخبار جالب

 

امیر قلعه‌نویی:

استقلال این فصل به بزرگترین پیروزی رسیده است/ حنیف مهاجم می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال با عباراتی چون فرهنگ عاشق بودن را در استقلال جا می‌اندازیم، در این فصل به بزرگترین پیروزی رسیده‌ایم، هواداران عاشقی بازیکنان استقلال را نبینند ضرر کرده‌اند، آنهایی که شیطنت می‌کنند هم می‌دانند موفق می‌شویم به تشریح شرایط آبی پوشان پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر دوشنبه تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب افزود: با بررسی دیدار استقلال - فجرسپاسی مشخص شد که تیم ما از نظر آماری در این مسابقه شرایط خوبی داشته است. این نشان می‌دهند که تیم استقلال روندی روبه رشد داشته است که امیدوارم با نتایجی خوب همراه شود.

وی با یادآوری اینکه تیمش در مصاف با فجرسپاسی شیراز چند نکته مثبت داشته است، گفت: مهمترین نکته مثبت این بازی دوندگی و جنگندگی بازیکنان تیم استقلال بود که مقابل تیم جوان و دونده فجر کم نیاوردند. همچنین تیم ما به تیم فجر که دارای بهترین خط حمله در لیگ برتر است، فرصت ایجاد موقعیت نداد که این هم می‌تواند از نکات مثبت بازی تیم استقلال باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اجرای فعل خواستن از سوی بازیکنان این تیم را یکی از دیگر از نکات مثبت بازی آبی پوشان عنوان کرد و گفت: تیم ما البته نقاط ضعفی هم دارد، اینکه کمتر در یک سوم دفاعی حریف برای خود ایجاد موقعیت می‌کنیم و بهره لازم را از موقعیت‌های بدست آمده نمی‌بریم.

"آینده خوبی را برای تیم استقلال چه در آسیا و چه در مسابقات لیگ برتر متصورم"، قلعه نویی با بیان این جمله در پاسخ به این پرسش که "چرا با این اطمینان از موفقیت تیم استقلال حرف می‌زنید؟"، گفت: فوتبال با آدم حرف می‌زند! شما در مورد لیگ حرف می‌زنید که 34 هفته دارد و هنوز 25 هفته از آن باقی مانده است. در یک تورنمنت مانند همین مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا شاید یک تیم با بهره گیری از شانس قهرمان شود اما در رقابت‌های لیگ کیفیت حرف اول را می‌زند و تعیین کننده است.

وی در ادامه افزود: کیفیت بازی تیم فوتبال استقلال روبه رشد است و همین مسئله مرا به آینده امیدوار می‌کند البته ما نقاط صعفی هم داریم که باید تا نیم فصل و در حین تعطیلات نیم فصل این کاستی‌ها را برطرف کنیم.

امیر قلعه نویی با یادآوری دوباره اینکه شاگردان در 12 هفته گذشته حتی یک ریال از باشگاه دریافتی نداشته‌اند، افزود: با این کار داریم فرهنگ عاشق بودن را در تیم استقلال جا می‌اندازیم. این خیلی مهم است که بازیکنان استقلال به عشق مردم زحمت می‌کشند و معرفت و رشادت به خرج می‌دهند. متاسفانه برخی‌ها متوجه اینها نیستند و اطمینان دارم در نهایت روسیاهی برای آنها خواهند ماند.

وی با طرح این پرسش که "کجا دیده‌اید بازیکنان یک تیم بدون دریافت یک ریال پول 12 هفته بدون کوچکترین چشمداشتی بازی کنند؟"، خاطر نشان کرد: آنهایی که زحمات بازیکنان ما را زیر سئوال برده و آن را نادیده می‌گیرند، فقط تیم استقلال را در رسیدن به هدفش با تاخیر مواجه می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین ابراز امیدواری کرد آبی پوشان با برطرف شدن مشکلات‌شان به مراتب بهتر از هفته‌های گذشته عمل کنند، افزود: من مسئول فنی تیم استقلال هستم و ارتباطم با مدیرعامل باشگاه است. من همیشه دوست دارم سلسله مراتب طی شود و به جای نشست با اعضای هیات مدیره با مدیرعامل باشگاه مشکلات خود را در میان می‌گذارم.

قلعه نویی از امضای قرارداد باشگاه استقلال با حامی مالی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و اینکه چک‌های حامی مالی آبی‌ها بزودی وصول خواهد شد، افزود: بزرگترین برد برای ما این است که بازیکنان استقلال 12 هفته بدون دریافت یک ریال پول بازی کرده‌اند. در این بین از آقای پورحیدری که مدیرفنی تیم است تا مربیان، بازیکنان و کادر پزشکی، سرپرستی و پشتیبانی هیچ رقمی از باشگاه دریافت نکرده‌اند.

وی در ادامه افزود: مردم این را ببینند. این عاشق بودن را ببینند و متوجه آن باشند که اگر نباشند ضرر کرده‌اند. کسی اگر این عاشق بودن را نبیند، نگاه عاشقی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین اظهار داشت: تیم ما حتما به اهداف خود می رسد. آنهایی که شیطنت می کنند نیز می دانند که تیم ما به اهداف خود خواهد رسید. شیطنت آنها باعث می شود با تاخیر به اهداف خود دست یابیم.

قلعه نویی تیم صنعت نفت آبادان، حریف استقلال در هفته دهم لیگ برتر را تیمی جوان خواند و گفت: صنعت نفت در خانه و بیرون از خانه با شرایطی متفاوت بازی می‌کند. ما باید خود را برای بازی در خانه نفت آبادان آماده کنیم. از نقاط ضعف و قوت تیم نفت آگاهی داریم و با آمادگی کامل به میدان خواهیم رفت. برای ما بازی با نفت یک بازی سخت و در عین حال خوب است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به آنهایی که از او به علت استفاده از حنیف عمران‌زاده در خط حمله ایراد می‌گیرند، گفت: خوزه مورینیو در سه بازی مقابل بارسلونا از وجود په په در پست هافبک دفاعی استفاده کرد و حتی او را یکبار در خط حمله به میدان فرستاد. آیا مورینیو هم چیزی ای فوتبال متوجه نمی شود؟!

وی در ادامه افزود: زمانی که کی‌روش تازه به ایران آمده بود و همه به به و چه چه می کردند، آیا از این کارها نکرد؟ ما به دنبال اجرای اهداف خود در بازی با فجر بودیم و حنیف را به میدان فرستادیم تا به عنوان یک بلندزن از ضربات سر او استفاده کنیم. ما داریم روی حنیف کار می‌کنیم تا در دیدارهای آینده بیشتر از وجودش در خط حمله استفاده کنیم. برای من مهم رسیدن تیم به اهدافش است نه اینکه این و آن چه می‌گویند.

قلعه نویی در خصوص اعتراض میداودی به نیمکت نشینی گفت: من در هر تیمی که حضور دارم، تیمم با دو مهاجم هدف بازی می‌کند که یکی از آنها سرعتی است و دیگری بلندزن. سبک بازی میداودی بیشتر شبیه برهانی و اکبرپور است و من ترجیح دادم از آنها استفاده کنم. افرادی که در این خصوص مسائلی را مطرح می‌کنند به دنبال اهداف خود هستند و شیطنت می‌کنند. اینها مهم نیست، مهم این است که ما کار خود را انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه لیگ برتر در 9 هفته گذشته به نسبت فصل گذشته افت داشته و عقب‌گرد کرده است، افزود: در این فصل تعطیلات زیاد بوده است. ما از روزی که به استقلال آمد‌ه‌ایم تا به امروز 20 جلسه با حضور کلیه بازیکنان تمرین نکرده‌ایم. با این حال تیم استقلال از نظر تیمی روند روبه رشدی داشته و اگر 50 تا 60 جلسه با همراهی تمامی بازیکنان تمرین کنیم، شرایط‌مان بهتر از این هم خواهد شد./مهر

 


ویدیو مرتبط :
خوش و بش حنیف و قلعه نویی و فرهاد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قلعه‌نویی: هیچ بازیکنی را به زور در استقلال نگه نمی‌دارم/می‌خواهیم با پیروزی در بالای جدول بمانیماخبار ,اخبار ورزشی,جدایی تیموریان از استقلال

اخبار ورزشی - وضعیت نکونام و بیک‌زاده امشب مشخص می‌شود
قلعه‌نویی: هیچ بازیکنی را به زور در استقلال نگه نمی‌دارم/می‌خواهیم با پیروزی در بالای جدول بمانیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعه جدایی تیموریان و منتظری گفت: هیچ بازیکنی را به زور در استقلال نگه نمی‌دارم ولی منافع باشگاه و مردم را هم در نظر می‌گیریم.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز نشست خبری امروز ضمن تشکر از عوامل فدراسیون و سازمان لیگ اظهار داشت: جا دارد از سازمان لیگ، کفاشیان و تاج به خاطر کسب سهمیه‌های فوتبال ایران تشکر کنم چون آنها بودند که با این ارتباطاتشان این موفقیت را برای ما رقم زدند هرچند حق ما بود که چهار سهمیه داشته باشیم ولی نمی‌توان نقش آنها را منکر شد.

وی در خصوص بازی فردا گفت:‌ نیم‌فصل دوم هم سخت‌تر است و هم دروازه‌ها کوچک‌تر می‌شود و گسترش فولاد با توجه به سال اول حضورش در لیگ برتر با تجربه‌تر از نیم‌فصل اول شده و قطعاً با انگیزه به میدان می‌آید. ما فیلم بازی جام حذفی آنها را دیده‌ایم ولی برای آنکه از صدر جدول فاصله نگیریم به دنبال سه امتیاز هستیم.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: اکبرپور را در اختیار نداریم و خسرو حیدری را به احتمال فراوان در اختیار نخواهیم داشت اما امشب تصمیم می‌گیریم که از بیک‌زاده استفاده کنیم یا خیر.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که آیا از نکونام استفاده می‌کند یا خیر، گفت: او باید امروز در تمرین ما شرکت کند و امشب باید تصمیم نهایی را بگیریم اما در مورد او بگویم که در این مورد در حق فوتبال ایران کم‌لطفی شد چون هم استقلال به جمع چهار تیم برتر آسیا رفت و فکر می‌کنم نگاه فنی به این انتخاب نشد.

سرمربی استقلال در خصوص شایعاتی مبنی بر پیشنهاد الخریطیات به آندو تیموریان و شایعه جدایی منتظری گفت: من هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌دارم ولی پیشنهاد در ابتدای فصل به این دو بازیکن چشم‌گیر بود. اگر در خصوص این دو نفر پیشنهادی به باشگاه ارائه شود من و فتح‌الله‌زاده منافع مردم و باشگاه را در نظر می‌گیریم ولی اگر قرار باشد این مسائل به مطبوعات باز شود چیزی جز بازی کردن با روح و روان مردم نخواهد داشت.

وی افزود: منتظری تا امروز یک ریال دریافتی نداشته و نباید از این موضوع گذشت.

وی در پایان در خصوص جذب مجید غلام‌نژاد نیز گفت: اجازه بدهید هر بازیکنی کارش با ما نهایی شد اسمش را بیاوریم و چون این بازیکن حالا بازیکن ما نیست سوءتفاهم می‌شود و من هم حال و حوصله این حرف‌ها را دیگر ندارم.

اخبار ورزشی - فارس