ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قطبی: می خواهیم تنها صعود کننده 9 امتیازی باشیم 

 

 

قطبی: می خواهیم تنها صعود کننده 9 امتیازی باشیم

 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با امارات برای پیروزی به میدان می رویم.

افشین قطبی بااشاره به اینکه نمی‌خواهد از بازیکنان اخطاری استفاده کند افزود: ما 23 بازیکن داریم و از بهترین‌ها در ترکیب استفاده می‌کنیم، ما برای این مسابقات زحمات زیادی کشیده و تیم را آماده کرده ایم.

وی درباره رویارویی با کره گفت: کره جنوبی تیم خوبی است و من این تیم را خوب می‌شناسم و شخصیتش را دوست دارم،‌ اما برای من مهمتر از کره تمرکز روی تیم خودم است که آمادگی مسابقه با هر تیمی را دارد.

سرمربی تیم ملی تأکید کرد: مهمترین عامل پیروزی اتحاد و همدلی است و خوشبختانه این روحیه میان بازیکنان تیم ملی هست و امیدوارم تا قهرمانی هم ادامه داشته باشد.

قطبی دربخش دیگری ازصحبتهایش اضافه کرد: ایرانی‌ها باهوشند ویکی از دلایل صعودمان به مرحله بعدی همین موضوع است که بازیکنان می‌دانند چه زمانی دفاع و چه زمانی حمله کنند.

وی همچنین گفت: شرایط روحی و روانی خوبی داریم و امیدوارم باپیروزی دربازی مقابل امارات تنها تیمی هم باشیم که با 9 امتیاز به مرحله بعدی صعود می کنیم.


ویدیو مرتبط :
مبلغ وهابی:ما می خواهیم سپاه سفیانی باشیم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بنیتس: می‌خواهیم بارسلونای ایتالیا باشیم 

 

بنیتس: می‌خواهیم بارسلونای ایتالیا باشیم

 

سرمربی تیم فوتبال باشگاه اینترمیلان ایتالیا گفت: برای قدرت‌نمایی در کالچو، می‌خواهیم بارسلونای ایتالیا باشیم.

رافائل بنیتس مائودس، سرمربی اسپانیایی اینترمیلان ایتالیا، عنوان کرد: 13 سال است مربیگری می‌کنم و هیچ سالی تا این اندازه هیجان و شوق برای قهرمانی نداشته‌ام. باید با اینتر به اوج برسم و شک ندارم که به این هدف خواهم رسید.
مربی 50 ساله اینتر افزود: می خواهیم بارسلونا ایتالیا باشیم. برای این کار باید همه بازیکنان هم‌فکر و هم‌نظر در خدمت تیم باشند.
سرمربی پیشین تیم‌هایی چون رئال مادرید (تیم‌های پایه)، وایادولید، اوساسونا، اکستر مادورا، تنه‌ریف، والنسیا و لیورپول عنوان کرد: بازیکنان باید با قلب خود در خدمت تیم باشند تا شبیه بارسا در لالیگا بازی کنند. همه چیز خوب است و ما تنها باید مراقب اوضاع باشیم.