ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قرارداد اسپانسر البسه استقلال فسخ شد


مسئولان باشگاه استقلال به صورت یک‌طرفه قرارداد البسه خود را با شرکت 361 فسخ کردند.

خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه استقلال در حالی که با شرکت 361 به صورت رسمی و دو ساله قرارداد داشتند یک‌طرفه قرارداد این شرکت را فسخ کرده و برای سال دوم با این شرکت تولید لباس همکاری نخواهند کرد. ظاهرا قرار است یک شرکت‌ چینی با نام لینینگ مسئولیت تامین البسه و پوشاک استقلال را برای لیگ شانزدهم برعهده بگیرد.

بهرام افشارزاده با مسئولان این شرکت برای فصل آینده به توافق رسیده و قرار است عصر امروز این قرارداد امضا شود.

به گزارش فارس، قرارداد استقلال با شرکت 361 در حالی فسخ شد که آبی‌پوشان فصل گذشته بابت البسه و کیفیت آن مشکلی نداشتند و حداقل این مشکلات رسانه‌ای نشده بود.


ویدیو مرتبط :
فوتبال 120- فسخ شدن قرارداد اسپاهیچ با لورکوزن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اعضای هیات مدیره استقلال مشخص شدند/ مبلغ قرارداد اسپانسر استقلال چند میلیارد است؟اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال

 

اخبار ورزشی - اعضای هیئت مدیره استقلال معرفی شدند

اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند.

به گزارش تسنیم، وزارت ورزش و جوانان پس از برگزاری چند جلسه و بررسی شرایط باشگاه استقلال، بالاخره اعضای هیئت مدیره این باشگاه را معرفی کرد تا تکلیف آبی‌پوشان برای فصل جدید مشخص شود.

به این ترتیب منصور پورحیدری، بهرام افشارزاده، مسعود معینی، سید سعید رضا سیف افجعی، پندار توفیقی،‌ صادق پور، صاحب پناهی، نثاری و مقداد نجف نژاد به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند.

از بهرام افشارزاده به عنوان جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی آبی‌پوشان یاد می‌شود. 

 

-----------------------------

 

قرارداد اسپانسر استقلال ۲۵ میلیارد تومان است

قرارداد اسپانسر استقلال برای فصل آینده بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است.

به گزارش فارس، امیر رضا خادم معاون حقوقی وزارت ورزش اعلام کرد:قرار است اسپانسر استقلال بعد از جلسه با هیأت مدیره مشخص شود و وقتی آن قرارداد امضا شد همه چیز اعلام می‌شود اما قرارداد اسپانسر استقلال بالغ بر 20 میلیارد تومان است و با همه موارد نزدیک به 25 میلیارد تومان می‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این گفته می‌شد مبلغ قرارداد اسپانسر در حدود 45 میلیارد تومان است که 15 میلیارد تومان بیش از مبلغ اسپانسر پرسپولیس خواهد بود.

اخبار ورزشی - تسنیم,فارس