ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فیلم: مبارزه دوستانه محمد علی با بوکسور ایرانی


مبارزه دوستانه محمد علی با بوکسور ایرانی


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: مبارزه دوستانه محمد علی با بوکسور ایرانیویدیو مرتبط :
مبارزه بوکسور ایرانی (نبینی ضرر کردی بیا این ور بازار)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم: بوکسور ایرانی حریف را زمین گیر کرد


بوکسور ایرانی تیم آلاند قزاقستان روز گذشته(جمعه) در لیگ نیمه ‌حرفه‌ای جهان با وارد کردن ضربات سنگین نماینده کشور آمریکا را ناک اوت کرد.

خبرگزاری فارس: احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 - کیلوگرم تیم ملی که اولین لژیونر بوکس ایران است طی ماه‌های گذشته با تیم آستانه آلاند قزاقستان به توافق رسید و قرار شد در لیگ بوکس نیمه حرفه‌ای جهان برای تیم آنها وارد رینگ شود.

روزبهانی روز گذشته (جمعه) به مصاف نماینده تیم آمریکا رفت و با نتیجه‌ چهار بر یک بوکسور ازبکستانی تیم آمریکا را شکست داد.

روزبهانی تا امروز در سه دیدار به مصاف حریفان خود رفته و این دومین پیروزی بود که به دست آورد. طبق آمار با این پیروزی که روزبهانی کسب کرده در حال حاضر در صدر گروه یک وزن 85 - کیلوگرم بوکس نیمه حرفه‌ای قرار دارد.

یک پیروزی و یک شکست مقابل نمایندگان اوکراین نتایجی است که روزبهانی پیش از این کسب کرده است.

*فیلم این مبارزات مهیج را در زیر ببینید.