ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فولاد خوزستان به دنبال سید جلال حسینی


مسئولان باشگاه فولاد برای جذب یک مدافع و یک مهاجم از تیم نفت تهران مذاکرات خود را با مسئولان این باشگاه آغاز کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه فولاد برای جذب یک مدافع و یک مهاجم از تیم نفت تهران مذاکرات خود را با مسئولان این باشگاه آغاز کرده‌اند.

پس از آنکه اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد رای به ابقای اسکوچیچ و ادامه همکاری با او دادند، تصمیم به تقویت تیم در راستای خواسته‌های سرمربی کروات خود گرفتند. به همین منظور آنها در صدد جذب یک مهاجم، یک مدافع و یک هافبک با کیفیت هستند.

آنها ابتدا درصدد جذب مهدی مومنی بر آمدند اما هافبک نفت ترجیح داد به استقلال برود. آنها همچنین مذاکرات خود را با مسئولان باشگاه نفت تهران برای جذب سید جلال حسینی آغاز کرده‌اند و از طرفی‌ هم شنیده می‌شود این مدافع ملی پوش ترجیح می‌دهد به خاطر مسائل مالی از نفت جدا شود.

فولادی‌ها همچنین به دنبال جذب نانگ هستند و اگر این اتفاق رخ نداد به دنبال علی قربانی هستند که باید دید مسئولان باشگاه نفت در این خصوص چه تصمیمی خواهند گرفت.


ویدیو مرتبط :
گل سید جلال حسینی به فولاد در لیگ سیزدهم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تیم فوتبال فولاد با دو محروم به داربی خوزستان می رود 

 

تیم فوتبال فولاد با دو محروم به داربی خوزستان می رود

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دو بازیکن فولاد قادر به همراهی تیم خود در دیدار با نفت آبادان نیستند.

حسین ابن قاسم اظهار داشت: کریم شاوردی در دیدار گذشته فولاد در لیگ برتر در مقابل پرسپولیس، سومین کارت زرد خود را در فصل جاری دریافت کرد تا دیدار حساس فولاد خوزستان در برابر صنعت نفت آبادان را از دست بدهد.

وی افزود: میثم خسروی مدافع چپ فولاد نیز از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، یک جلسه از همراهی تیم خود در رقابت های لیگ برتر محروم شده است.

ابن قاسم توضیح داد: البته باشگاه فولاد خوزستان نسبت به رای کمیته انضباطی معترض بوده و درخواست تجدید نظر خود را ارائه کرده و حال باید دید که آیا با این درخواست موافقت خواهد شد یا خیر.

سرپرست تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: سعید رمضانی و جلال کاملی مفرد نیز که از موثرترین بازیکنان فصل قبل فولاد بودند همچنان مصدوم هستند و قادر به همراهی تیم خود همانند نیستند.

تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان عصر روز جمعه نوزدهم شهریورماه برای سومین بار در تاریخ مسابقات لیگ برتر به مصاف هم می روند.

این دو تیم تنها در لیگ برتر دوم با هم دیدار کرده اند و در سایر ادوار این رقابت ها، به دلیل عدم حضور یکی از آنها و یا هر دو، امکان برگزاری دیدار بین آنها وجود نداشته است.

در دیدار رفت آن پیکارها که در آبادان برگزار شد، دو تیم به تساوی  دو بر دو دست یافتند اما در دیدار برگشت در اهواز، این تیم فولاد خوزستان بود که با ارائه یک بازی برتر، پیروزی سه بر یک را از آن خود کرد.

بدین ترتیب، تیم فولاد خوزستان در حالی در سومین رویارویی خود به مصاف حریف آبادانی خود می رود که تاکنون در برابر این تیم مغلوب نشده و یک برد و یک تساوی، حاصل کار این تیم در برابر هم استانی خود بوده است.

صنعت نفت آبادان، سومین حضور خود در رقابت های لیگ برتر را تجربه می کند و این در حالیست که در هر دو حضور قبلی خود به نتایج مناسبی دست پیدا نکرد و در هر دو بار، به دسته پایین تر سقوط کرد.