ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فریبا: مظلومی باید زودتر افشاگری می کرد


پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مظلومی این حرف ها را باید خیلی زودتر عنوان میکرد نه حالا.

کاپ: بهتاش فریبا درباره شرایط فعلی استقلال و حضور علیرضا منصوریان در این تیم اظهار داشت: با علیرضا آشنایی نزدیکی دارم. او در طول دوران مربیگری اش همواره با من در ارتباط بوده و هر زمان مشاوره ای خواسته یا کمکی از دست من بر می آمده به او انجام می دادم. شاید اگر دو فصل پیش می شنیدم که منصوریان سرمربی استقلال می شود به او می گفتم که این کار را نکند اما حالا و با تجربیاتی که در تیم فوتبال امید ایران و نفت تهران کسب کرده شرایط فرق می کند.

وی اضافه کرد: منصوریان از جنس استقلال است و می تواند با استقلال به راحتی کنار بیاید. هر مربی نمی تواند در استقلال کار کند. حتی یکسری از خود استقلالی ها. اما علیرضا هم دانش فنی خوبی برای کار در استقلال دارد و هم تجربه زندگی با این تیم را اندوخته است. امیدوارم هواداران استقلال در مدت زمانی که علیرضا سکان هدایت این تیم را در دست دارد از او حمایت کنند.

پیشکسوت استقلال همچنین درباره انتشار نامه پرویز مظلومی و گلایه هایش از اتفاقاتی که برای او در استقلال رخ داده گفت: من و پرویز ارتباط نزدیکی با هم داریم. همه موارد ذکر شده در نامه پرویز و خیلی چیزهای دیگر را از قبل می دانستم و همان زمان از او خواستم که این حرفها را بزند اما او دیر اقدام کرد و یکسری از حرفها را هم نزد.

فریبا ادامه داد: حالا برای بیان این حرف ها خیلی دیر شده است. اثرگذاری این نامه در زمان حال شاید با مطرح نشدن این حرف ها تفاوت خاصی نکند. گرچه شاید کمی از بار ناراحتی مظلومی را بکاهد اما هواداران استقلال قطعا با خواندن این نامه غمی از غم هایشان کم نمی شود. ای کاش مظلومی بعد از برد مقابل سایپا این حرف ها را می زد.

مربی اسبق استقلال اضافه کرد: شنیده ام که قرار است اعضای هیات مدیره باشگاه تغییر کنند. متاسفانه فصل قبل برخی افراد که در هیات مدیره رفت و آمد داشتند با دخالت در برخی امور سبب شدند تا هم تمرکز کادر فنی به هم بریزد و هم استقلال از مسیرش دور شود. امیدوارم علیرضا منصوریان با هیات مدیره جدید چنین مشکلاتی نداشته باشد و بتواند در آرامش کامل  به کار خود ادامه دهد.


ویدیو مرتبط :
‫چطور زودتر ریکاوری کنیم؟؟؟‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رییس فدرال رزرو نیویورك: دولت آمریكا باید هر چه زودتر ارزش دلار را افزایش دهد 

 

رییس فدرال رزرو نیویورك:  دولت آمریكا باید هر چه زودتر ارزش دلار را افزایش دهد

 

رییس فدرال رزرو نیویورك ضمن هشدار نسبت به افزایش كسری بودجه آمریكا گفت ارزش دلار بایدهر چه زودتر افزایش پیدا كند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز رییس فدرال رزرو نیویورك آمریكا تاكید كرد كاهش ارزش دلار نتیجه و اثر منفی اجرای سیاستهای انبساطی پولی از سوی فدرال رزرو است و كاهش ارزش دلار به هیچ وجه هدف اصلی نبوده است .

 

ترنس چكی تصریح كرد افزایش رشد اقتصادی آمریكا موجب خواهد شد تا ارزش دلار بار دیگر افزایش یابد و در سطح منطقی تثبیت شود . فدرال رزرو آمریكا نیز باید به محض دستیابی به رشد و رونق اقتصادی با ثبات و پایدار ارزش دلار را افزایش دهد .

 

وی افزود كاهش رشد اقتصادی آمریكا و كاهش بی سابقه نرخ بهره بانكی و نرخ تورم مهمترین علل كاهش ارزش دلار طی ماههای اخیر بوده است . اتخاذ سیاستهای انبساطی پولی از سوی فدرال رزرو تنها با هدف افزایش رشد اقتصادی و افزایش اشتغال بوده است . البته این سیاست به تنهایی نمی تواند پاسخ نگرانیها و نااطمینانی های موجود در اقتصاد آمریكا را بدهد .

 

وی در ادامه ضمن هشدار نسبت به افزایش كسری بودجه آمریكا افزود فدرال رزرو باید به تدریج كسری بودجه را كاهش دهد./خبرگزارى فارس