ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فدراسیون فوتبال کاهش سهمیه را تکذیب کرد


فدراسیون فوتبال کاهش سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کرد.

خبرگزاری مهر: روزنامه‌های عربستانی امروز مدعی شده بودند که سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاهش یافته و به کشور امارات رسیده است.

فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه‌ای، به این خبر واکنش نشان داد. در این اطلاعیه آمده است: «بر اساس تصمیمات آخرین جلسه کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا که روز ۱۲ آپریل ۲۰۱۶ (۲۴ فروردین ۹۵) برگزار شده بود، تعداد سهمیه های فدراسیون های عضو در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۶ (۱۰ آذر ۹۵) اعلام خواهد شد.

این در حالی است که ۷۰ درصد کل امتیازها مربوط به عملکرد تیم های باشگاهی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و ۳۰ درصد امتیازها مربوط به عملکرد تیم های ملی فوتبال فدراسیون های عضو AFC بر اساس آخرین رده بندی فیفا است.

همچنین سهمیه فدراسیون های عضو AFC در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ نیز در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۷ (۹ آذر ۹۶) اعلام می شود. لذا اخبار منتشر شده در خصوص اعلام نهایی تعداد سهمیه ها از سوی برخی رسانه های کشور عربستان کذب بوده و صحت ندارد.»


ویدیو مرتبط :
ازمشکلات موجود در فدراسیون شطرنج تا حاشیه‌های فدراسیون فوتبال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اطلاعیه فدراسیون فوتبال و تکذیب بدهی وزارت امورخارجهاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای اخبار منتشرشده در مورد بدهی وزارت امورخارجه را تکذیب کرد . متن این اطلاعیه که در روز جمعه و میان تعطیلات منتشر شد نشان می دهد که فدراسیون فوتبال از همکاری های انجام شده توسط وزارت امورخارجه در بازپس گیری مطالبات از فیفا نهایت تشکر را دارد.

فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای اخبار منتشرشده در مورد بدهی وزارت امورخارجه را تکذیب کرد . متن این اطلاعیه که در روز جمعه و میان تعطیلات منتشر شد نشان می دهد که فدراسیون فوتبال از همکاری های انجام شده توسط وزارت امورخارجه در بازپس گیری مطالبات از فیفا نهایت تشکر را دارد.

در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است :«فدراسیون فوتبال اعلام می دارد کلیه اخبار درج شده در خصوص اخذ بدهی های مراجع بین المللی فوتبال مانند فیفا و AFC و عدم پرداخت کلیه مبالغ توسط وزارت امور خارجه به فدراسیون فوتبال کذب بوده و صحت ندارد. لازم به توضیح است، وزارت امور خارجه تاکنون نهایت همکاری خود را در این خصوص با فدراسیون فوتبال داشته است و فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از تمامی تلاش ها و زحمات صورت گرفته توسط وزارت امور خارجه، اخبار درج شده در این باره را تکذیب و اعلام می دارد در صورت تداوم این موضوع که به هیچ عنوان صحت ندارد، قطعا از سوی مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.»

این اطلاعیه در حالی روی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت که یکی از سایت های خبری ، مطلبی را در مورد مطالبات معوقه فدراسیون فوتبال از فیفا منتشر کرده بود.

 

اخبار ورزشی - عصرایران