ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فدراسيون كشتي در مورد دريافت وروديه 

 

 

 

فدراسيونalign كشتي در مورد دريافت وروديه

 

فدراسيون كشتي در مورد دريافت وروديه در جام شهدا توضيح داد

فدراسيون كشتي در مورد دريافت وروديه از برخي نفرات شركت‌كننده در جام بين‌المللي شهدا توضيح داد.

فدراسيون كشتي در اين‌باره توضيحي به شرح زير اعلام كرد:
كادر فني تيم‌هاي كشتي آزاد و فرنگي جوانان بر اساس معيارهاي موردنظر خود در هر وزن چند كشتي‌گير را به رقابت‌هاي بين‌المللي جام شهدا دعوت كرده‌اند كه فدراسيون نيز مبلغ وروديه 150 دلار اين كشتي‌گيران را به نماينده فيلا پرداخت مي‌كند.
بر اين اساس برخي استان‌ها پس از اعلام سهميه خود درخواست سهميه‌هاي بيشتري از فدراسيون كشتي داشتند كه فدراسيون نيز به آن‌ها اعلام كرده مي‌توانند با پرداخت مبلغ ورودي، با تعداد سهميه‌هاي موردنظر در رقابت‌هاي جام شهدا شركت كنند.
بديهي است پرداخت هزينه 150 دلاري هر كشتي‌گير در رقابت‌هاي بين‌المللي طبق قانون فدراسيون جهاني است و اين مبلغ توسط نماينده فيلا در هر مسابقه دريافت مي‌شود.
رقابت‌هاي بين‌المللي جام شهدا روزهاي 3 تا 5 ارديبهشت ماه در شهرستان اروميه برگزار مي‌شود...../تحلیل:فارس


ویدیو مرتبط :


خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توضیحی در مورد یخچالاگر به علت مسافرت ویا هر دلیل یخچال را به مدت طولانی خاموش می کنید حتماُ یخچال را کاملاُ تمیز کنید و درب آن را باز بگذارید.در غیر این صورت یخچال بوی بسیار بدی می گیرد، که بر طرف کردن بوی بد آن هم مشکل است، اگر مدتی طولانی درب یخچال بسته بوده وبوی بدی گرفته است. قند سوخته را درون یخچال قرار داده ودرب آن را ببندید تا بوی بد آن گرفته شود.

 

هرگز روی تور های درون یخچال پوشش پلاستیکی قرارندهید، تاجریان هوا را به راحتی در یخچالهمه جای یخچال وجود داشته باشد. برای تمیز کردن یخچال ابتدا تمام محتویات یخچال را از آن خارج کنید. برفک ها را آب کنید. سپس باآب نیم گرم و کمی صابون همه جای یخچال را تمیز کنید.و با محلول آب و جوش شیرین بو زدایی کنید و با حوله یخچال را کاملاُ خشک کنید و مواد را به یخچال انتقال دهید.برای اینکه یخچال شما بو نگیرد تمام میوه ها و سبزیجات را در پلاستیک و یا ظرف در بسته قرار دهید. و برای بوزدایی یخچال می توانید از یک تکه ذغال استفاده کنید و یا کمی خردل را درون ظرف کوچکی بگذارید و درون یخچال قرار دهید.

 

مغز بادام, مغزگردو, آرد گندم, آرد برنج و پودر نارگیل را حتماُ درون یخچال نگهداری کنید.