ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: منصوریان در آغوش کی روش


علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلال امروز ناگهان در اردوی تیم ملی حاضر شد.

ورزش سه: علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلال امروز ناگهان در اردوی تیم ملی حاضر شد.

منصوریان که بعد از عقد قرارداد با استقلال کمتر در مکان های عمومی دیده شده امروز با حضور در زمین شماره یک آزادی رخ نمایی کرد و صمیمت خود با سرمربی تیم ملی را به همه نشان داد. خوش و بش ویژه منصوریان با کارلوس کی روش و سپس بازیکنانی مثل منتظری و وحید امیری ذهن ها را به این سمت برد که احتمالا سرمربی آبی ها برای سرکشی از بازیکنان آینده تیمش به اردو آمده است.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم در دیدار با منصوریان بعد از شوخی های معمول با او دقایقی طولانی با وی به گفتگو نشست اگرچه به دلیل فاصله زیاد خبرنگاران با این دو هیچ از محتوای صحبت های آنها خبردار نشد.

 عکس: منصوریان در آغوش کی روش

عکس: منصوریان در آغوش کی روش

عکس: منصوریان در آغوش کی روش

عکس: منصوریان در آغوش کی روش

عکس: منصوریان در آغوش کی روش


ویدیو مرتبط :
منصوریان و خاطره جالب آنالیز بازی کره برای کی روش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درگیرى لفظى ایمان مبعلى با منصوریاندر حالى كه ملى پوشان ایران پس از شكست تیم ملى روسیه با وجود تمامى ستارگانش مشغول شادى بودند و این پیروزى را به یكدیگر تبریك مى گفتند، جملات اعتراض آمیز یك ملى پوش سبب شد تا رختكن تیم ایران بهم بریزد.

 

ایمان مبعلى بازیكنى كه در جام ملت هاى آسیا تنها یكبار فرصت پیدا كرد در تركیب تیم ملى قرار بگیرد به دلى حضور چند دقیقه اى اش در میدان، به علیرضا منصوریان سرمربى موقت تیم ملى معترض شد و از این رو بود كه مشاجره لفظى بین این دو نفر شكل گرفت كه با پا در میانى برخى بزرگان به جاى باریك كشیده نشد.

مبعلى منصوریان را مورد خطاب قرار مى دهد و از او مى پرسد چرا به من فرصت بیشترى براى حضور در میدان ندادى؟! كه منصوریان به او مى گوید محمد نورى از تو بهتر است و من صلاح دیدم او فیكس بازى كند.

مبعلى در حالى به منصوریان اعتراض كرد كه محمد نورى بازى قابل قبولى ارائه داد و نشان داد كه تصمیم منصوریان درست بوده است.../ابرار