ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: محمدعلی کلی در مرقد امام (ره)


محمدعلی کلی ورزشکار افسانه ای قرن بیستم، امروز پانزدهم خرداد 1395 در سن 74 سالگی بر اثر اختلالات تنفسی درگذشت.

خبرگزاری ابنا:‌ محمدعلی کلی ورزشکار افسانه ای قرن بیستم، امروز پانزدهم خرداد 1395 در سن 74 سالگی بر اثر اختلالات تنفسی درگذشت.

وی که در سال 1965م. به دین اسلام مشرف شد، تأثیرات شگرفی در گرایش جوانان غربی به اسلام و نیز مبارزات سیاهپوستان علیه نژادپرستی گذاشت. محمدعلی در سال 1372ش. به ایران سفر کرد و به زیارت حرم امام رضا(ع) در مشهد مقدس نیز شتافت.

دو تصویر زیر حضور او در مرقد مطهر امام خمینی(ره) را نشان می دهد. «احمد ناطق نوری» رییس وقت فدراسیون بکس ایران، در کنار محمدعلی کلی حاضر است.

عکس: محمدعلی کلی در مرقد امام (ره)

عکس: محمدعلی کلی در مرقد امام (ره)


ویدیو مرتبط :
عکس العمل پسر بعد از دیدن قهرمانش محمدعلی کلی!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

روحانی در مرقد امام: امیدوارم این حرکت، آغازی برای تحول مورد نظر مردم باشدروحانی در مرقد امام,سخنرانی روحانی در مرقد امام

روحانی در مرقد امام: امیدوارم این حرکت، آغازی برای تحول مورد نظر مردم باشد

رییس جمهور منتخب مردم در نخستین سخنرانی خود پس از اعلام نتایج انتخابات، اظهار کرد: در برابر حماسه بزرگی که مردم آفریدند، سر تعظیم فرود می‌آورم و امیدوارم این حرکت، آغازی برای تغییر و تحول مورد نظر مردم باشد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حرم مطهر امام خمینی (ره) گفت: پس از اعلام نتایج انتخابات و سرور و خوشحالی همه مردم در سراسر کشور به خاطر دستیابی ملت به هدف بلند سیاسی و اجتماعی خودشان و خلق حماسه بزرگ در این مقطع تاریخی، امروز عصر به محضر رهبر معظم انقلاب رفتم و این پیروزی و شادمانی ملت را به ایشان تبریک گفتم.

وی اضافه کرد: در این دیدار، ایشان راجع به مسائل مختلف رهنمودهایی داشتند و من هم نکات و عرایضی داشتم که در آنجا مطرح شد.

روحانی با اشاره به حضور خود در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: پس از دیدار با مقام معظم رهبری به حرم حضرت امام آمدم. حرمی که همه دل‌ها به این حرم و به این مرقد وابسته است. امام (ره) برای ملت ما سربلندی آوردند و من به خاطر تعظیم در برابر این مرقد به عنوان یک وظیفه، خدای را سپاسگزارم.

رییس جمهور منتخب گفت: بعد از مرقد امام (ره)، ان‌شاءالله کنار قبور شهدای 72 تن و شهیدان بهشتی، باهنر، رجایی و سایر شهدا خواهم رفت و امیدوارم این آغازی پربرکت برای یک فصل جدید در کشور ما باشد.

روحانی با اشاره به برگزاری نشست خبری خود در روز دوشنبه (فردا) اظهار کرد: در این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهم داد.

وی اظهار کرد: من باید در برابر حماسه بزرگی که مردم آفریدند سر تعظیم فرود بیاورم. شور و هیجان مردم و نشاط سیاسی مردم موجب شد، رسانه‌های دنیا و سیاسیون در برابر عظمت ملت ایران سر فرود آورند و این نشانه حیات ملت و حرکت مردم برای دستیابی به اهداف مهم و منافع ملی خواهد بود.

روحانی در پایان گفت: ان‌شاءالله این حرکت آغازی برای تغییر و تحول مورد درخواست مردم در زمینه مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باشد./ایسنا