ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: توهین زشت یک بارسایی به رئال


ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتصب به خود به رئالی‌ها توهین کرد.

خبرگزای فارس: هریستو استوویچکوف مهاجم بلغاری سابق بارسلونا که در دنیای بازیگری خود بارها جنجال‌آفرین می‌شد، این بار هم جنجال ساز شده است و تصویری توهین‌آمیز خطاب به رئالی‌ها را منتشر کرده است.

وی که به عنوان مفسر فوتبال در آمریکا حضور دارد تصاویری از خوک‌هایی را منتشر کرده که پیراهن رئال مادرید را بر تن دارند.

عکس: توهین زشت یک بارسایی به رئال


ویدیو مرتبط :
خنده پیکه و مسی به حذف رئال و تونل وحشت بارسایی ها برای

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیراهن یك بارسایی برای تن بازیكنان رئال مادرید 

 

 

پیراهن یك بارسایی برای تن بازیكنان رئال مادرید

 

برای ابراز همدردی رئالی‌ها با آبیدال صورت گرفت؛

پیراهن یك بارسایی برای تن بازیكنان رئال مادرید

بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید قبل از بازی برابر لیون فرانسه طی مراسمی با اریک آبیدال همدردی کردند.

به نقل از مارکا، اریک آبیدال بازیکن فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا دچار سرطان کبد شده و پزشکان در کنار کبد او یک تومور بدخیم مشاهده کرده اند.

اولین کسی که با ارسال پیام با آبیدال، بازیکن بارسلونا همدردی کرد، کاکا بازیکن رئال مادرید بود و شب گذشته نیز برنابئو شاهد حرکتی بسیار ارزشمند بود و طی آن همه بازیکنان رئال مادرید با بر تن کردن پیراهنی که روی آن نوشته بود: آبیدال دوستت داریم، به او برای جراحی فردا عصر امید دادند.

فلورنتینو پرس، مدیرعامل باشگاه رئال مادرید نیز در سخنانی با تلویزیون باشگاه خود برای آبیدال آرزوی موفقیت کرد و گفت: می دانم که باشگاه بارسلونا بهترین امکانات را برای او در نظر گرفته اما رسما اعلام می کنم که هزینه هر گونه اقدام پزشکی فوق برنامه و تخصصی را تقبل می‌کنم، آبیدال فقط بازیکن بارسلونا نیست بلکه بازیکن فوتبال است.