ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: بالوتلی در حال شترسواری


ماریو بالوتلی مهاجم جنجالی دنیای فوتبال که بیشتر به دلیل رفتارهای عجیبش در خارج از میدان شناخته می‌شود، از فرصت استفاده کرده و به شترسواری پرداخته است.

بانک ورزش: ماریو بالوتلی مهاجم جنجالی دنیای فوتبال که بیشتر به دلیل رفتارهای عجیبش در خارج از میدان شناخته می‌شود، از فرصت استفاده کرده و به شترسواری پرداخته است.

عکس: بالوتلی در حال شترسواری


ویدیو مرتبط :
عکس یادگاری بالوتلی و طرفدارانش در هنگام بازی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آلگری: بارسلونا مانند میلان است؛ از آمدن بالوتلی استقبال می‌کنیم 

 

 

آلگری: بارسلونا مانند میلان است؛ از آمدن بالوتلی استقبال می‌کنیم

 

ماسیمیلیانو آلگری، مربی میلان تیمش را با بارسلونا مقایسه کرده و گفته از آمدن ماریو بالوتلی خوشحال می‌شود.

میلان شنبه‌شب به مصاف برشا می‌رود و امیدوار است که روند خوب خود در صدر جدول را حفظ کند.

آلگری انتظار فوتبالی تماشایی دارد: « بارسلونا به جز کیفیت و تکنیک بالا، همیشه نمونه‌ای ساده از فوتبال را نشان می‌دهد. بازیکنان آنها برای همدیگر کار می‌کنند، مانند میلان.

ما از ابتدای فصل، به لطف زلاتان ایبراهیموویچ، روبینیو و کوین پرینس بواتنگ، خیلی چیزها را عوض کرده‌ایم و حالا بازیکنان در زمین برای یکدیگر تلاش می‌کنند.»

او درباره انتقالات می‌گوید: «نیاز به یک مهاجم داریم، مهاجمی با خصوصیات شبیه فیلیپو اینتزاگی. در هر حال از آنچه که داریم خوشحالیم. بالوتلی؟ او مهاجم منچسترسیتی است، اما بی‌تردید اگر او بیاید عصبانی نمی‌شوم!»

آلگری به بازیکنانش هشدار داد که مقابل برشا بازی را آسان نگیرند: «ما شایسته صدرنشینی هستیم، اما این کار ما را دشوار می‌کند چون سرنوشت در دستان خود ماست. ما باید انگیزه لازم برای فتح اسکودتو را حفظ کنیم.»