ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عنایتی: استقلالی‌تر از منصوریان ندیدم


مهاجم پیشین استقلال گفت: منصوریان استقلالی 2 آتشه است و من کسی را به اندازه او استقلالی ندیدم.

خبرگزاری میزان: غلامرضا عنایتی در مورد آخرین شرایط باشگاه سیاه‌جامگان اظهار داشت: تا آنجا که می‌دانم مسئولان باشگاه درگیر تغییر نام باشگاه هستند و کارهای مربوط به این موضوع را دنبال می‌کنند. خبر بیشتری از باشگاه ندارم.

وی در خصوص اینکه آیا برای تمدید قرارداد با مسئولان باشگاه سیاه‌جامگان توافق کرده یا خیر، عنوان کرد: هنوز چیزی معلوم نیست، من هم در تعطیلات هستم تا ببینم چه می‌شود.

مهاجم پیشین استقلال درباره حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت این تیم تصریح کرد: منصوریان استقلالی 2 آتشه است و من کسی را به اندازه او استقلالی ندیدم. منصوریان یک مربی باهوش و دوست خوب من است. انشاالله که منصوریان بتواند این استقلال بی سر و سامان را نجات دهد.

عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا مهدی رحمتی باعث جدایی او از استقلال شده است، گفت: من در این مورد حرفی ندارم اما فقط می‌گویم با اینکه قرارداد داشتم اما مظلومی من را نخواست نه رحمتی. دیگر نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم.


ویدیو مرتبط :
‫هت تریک امید عنایتی فرزند رضا عنایتی در رده سنی نونهالان‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

منصوریان: می‌خواهند حاجیلو را مقابل نام حجازی بگذارند/ استقلالی‌ها هوشیار باشنداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

منصوریان: می‌خواهند حاجیلو را مقابل نام حجازی بگذارند/ استقلالی‌ها هوشیار باشند

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال گفت:‌متاسفانه عده‌ای با برنامه به سراغ پیشکسوتان استقلال رفته و می‌خواهند امثال اصغر حاجیلو را مقابل آنها قرار دهند.

علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به برنامه‌های باشگاه استقلال برای پیشکسوتان، اظهار داشت: اعتقاد دارم یکسری از کارها با برنامه انجام می‌شود و در این بین بعضی‌ها می‌خواهند به قداست بزرگانی چون اصغر حاجیلو لطمه بزنند.

وی افزود: باید شرایطی بوجود بیاید که پیشکسوتان باشگاه استقلال روبروی هم قرار نگیرند. مگر می‌شود ما بگوییم مرحوم حجازی‌ها، روشن‌ها، مظلومی‌ها و امیر قلعه‌نویی در این تیم حضور نداشتند. به هواداران استقلال هشدار می‌دهم که آگاه باشند چون عده‌ای می‌خواهند میان پیشکسوتان باشگاه تفرقه بیاندازند.

منصوریان در ادامه گفت‌وگو با فارس، تاکید کرد: فردی مانند حاجیلو تاکنون کوچک‌ترین صحبتی علیه باشگاه انجام نداده‌ و زندگی راحتی را پشت سر گذاشته‌ است. من اعتقاد دارم مثل او خیلی کم داریم و باید برای تمام پیشکسوتان باشگاه استقلال ارزش قائل شد.

سرمربی تیم ملی زیر 22 سال تاکید کرد: می‌خواهند حاجیلو را روبروی مرحوم حجازی قرار دهند یا او را مقابل X  و Y بگذارند. من با اصغر حاجیلو، حجازی، منصور رشیدی و امیر قلعه‌نویی کار کردم و با خصوصیات آنها آشنا هستم. هیچ زمان در دوره اینها اختلاف وجود نداشت و آنها هم قصد تفرقه‌انداختن نبودند.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت:‌این روزها حاجیلو مردانگی کرده و مدیریت جایی مثل آکادمی استقلال را پذیرفته و با یک مشت جوان کار می‌کند. امیدوار هستم هواداران استقلال هوشیار باشند و بدانند بعضی‌ها می‌خواهند امثال حاجیلو را مقابل پیشکسوتان قرار دهند و به شخصیت او لطمه بزنند. متاسفانه عده‌ای با برنامه به سراغ نام پیشکسوتان استقلال آمده درحالی که باید باشگاه استقلال ورود کند و جلوی این مسائل را بگیرد./فارس