ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

علاقه برانکو به دروازه‌بان‌های لرستانی


بیرانوند پس از میرزاپور دومین دروازه‌بان لرستانی است که برانکو اعتقاد زیادی به او دارد.

خبرگزاری میزان: زمانی که برانکو سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده داشت از ابراهیم میرزاپور به عنوان دروازه‌بان اول تیم‌ملی استفاده می‌کرد. دروازه‌بانی که منتقدان زیادی داشت و بسیاری بر این عقیده بودند که میرزاپور شایستگی پوشیدن پیراهن شماره یک تیم ملی را ندارد. اما در نهایت این دروازه‌بان لرستانی همراه با تیم ملی به جام جهانی 2006 رفت و نتوانست عملکرد خوبی در این تورنمنت داشته باشد.

پس از گذشت 10 سال از سرمربیگری برانکو در تیم ملی، این مربی هدایت پرسپولیس را بر عهده دارد. تیمی که در فصل قبل نتوانست قهرمانی لیگ را کسب کند و به همین دلیل برانکو قصد دارد برای فصل آینده تیمی را مهیا کند که بتواند مدعی جدی قهرمانی باشد. از همین رو این مربی کروات، دروازه‌بانی لرستان تیم نفت را به خدمت گرفت.

بیرانوند که پرتاب‌های دست خیلی خوبی دارد دومین دروازه‌بان لرستانی است که برانکو اعتقاد زیادی به او دارد. بیرانوند نیز همانند میرزاپور دارای نقاط ضعفی است که  به طور حتم در پرسپولیس نمود بیشتری خواهد داشت. چرا که این تیم زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار دارد. باید دید برانکو همانند 10 سال پیش که اعتماد بیش از حدش به میرزاپور باعث عدم موفیتش در تیم ملی شد در جذب بیرانوند نیز اشتباه کرده است یا خیر.


ویدیو مرتبط :
گل فوق العاده دروازه بان از اون سر زمین به دروازه بان دیگر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

برانکو پس از درگذشت دروازه بان سابق پرسپولیس چه گفت؟اخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال پرسپولیس

عزیز اصلی روز پنج شنبه دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرآنلاین برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به ماسبت درگذشت عزیز اصلی دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی پیامی را صادر کرد.

او که با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس حرف زده است در این مورد می گوید:«شنیدن خبر درگذشت دروازه بانی که افتخارات زیادی برای تیم فوتبال پرسپولیس رقم زده قطعا برای همه دوست داران پرسپولیس ناراحت کننده است. این مصیبت وارده را به خانواده سوگوار اصلی و همه اهالی فوتبال ایران به ویژه همبازیان سابق ایشان تسلیت می گویم.»

 اخبار ورزشی - خبرآنلاین