ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عشوری: از مردم آذربایجان نمی گذرم


هافبک فصل گذشته تراکتورسازی بر موضع خود برای تعیین وضعیتش در فصل آینده تاکید کرد.

کاپ: هافبک فصل گذشته تراکتورسازی بر موضع خود برای تعیین وضعیتش در فصل آینده تاکید کرد.

در حالیکه سینا عشوری اخیرا گفته بود قصد دارد در تراکتورسازی بماند،بار دیگر در پیامی برای هواداران تیمش بر این موضوع پافشاری کرد.

در این پیام آمده است:با سلام خدمت همه پر شورا همه غیرتیا....باشگاه ذوب آهن زحمات زیادى براى من کشیده که هیچ وقت فراموش نمیکنم و همیشه مدیون این باشگاه هستم. اما یه وابستگی بین من و مردم خون گرم و بافرهنگ آذربایجان بوجود اومده که حاضر نیستم به این راحتى از این مردم بگذرم و همیشه به ترک بودنم افتخار کردم و میکنم . این اولین سالى هست که با دلم براى فوتبالم تصمیم میگیرم، دست تک تک هواداراى فهیم تراکتور را مى بوسم. یاشا تراکتور یاشا آذربایجان.


ویدیو مرتبط :
می گذرم تنها

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آرامگاه شعرا در آذربایجان شرقی 

 

 آرامگاه شعرا در آذربایجان شرقی

 

 

 

آرامگاه شعرا مکانی است که بسیاری از شاعران , متصوفان , دانشمندان و خداشناسان معروف ایرانی در آن آرمیده اند.

 

 

افرادی چون :خاقانی شروانی, زهیر فریابی , قطران تبریزی , محمد شیرین , مغربی , همام تبریزی , سلمان ساوجی , فلکی شروانی, قاضی بیضوی و بسیاری از شاعران تبریزی معروف معاصر چون محمد حسین شهریار در این مکان بخاک سپرده شده اند.