ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عشوری: از مردم آذربایجان نمی گذرم


هافبک فصل گذشته تراکتورسازی بر موضع خود برای تعیین وضعیتش در فصل آینده تاکید کرد.

کاپ: هافبک فصل گذشته تراکتورسازی بر موضع خود برای تعیین وضعیتش در فصل آینده تاکید کرد.

در حالیکه سینا عشوری اخیرا گفته بود قصد دارد در تراکتورسازی بماند،بار دیگر در پیامی برای هواداران تیمش بر این موضوع پافشاری کرد.

در این پیام آمده است:با سلام خدمت همه پر شورا همه غیرتیا....باشگاه ذوب آهن زحمات زیادى براى من کشیده که هیچ وقت فراموش نمیکنم و همیشه مدیون این باشگاه هستم. اما یه وابستگی بین من و مردم خون گرم و بافرهنگ آذربایجان بوجود اومده که حاضر نیستم به این راحتى از این مردم بگذرم و همیشه به ترک بودنم افتخار کردم و میکنم . این اولین سالى هست که با دلم براى فوتبالم تصمیم میگیرم، دست تک تک هواداراى فهیم تراکتور را مى بوسم. یاشا تراکتور یاشا آذربایجان.


ویدیو مرتبط :
می گذرم تنها

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هیدینك:‌ باخت از آذربایجان باعث حیرت مردم جهان شد 

 

 

 

هیدینك:‌ باخت از آذربایجان باعث حیرت مردم جهان شد

 

سرمربی هلندی تیم ملی ترکیه شکست مقابل آذربایجان را حیرت آور خوانده و از مردم ترکیه پوزش خواست.

گاس هیدینک گفت: بابت ناکامی‌های اخیر متاسف هستم. می‌دانم مردم ترکیه که چقدر عاشق فوتبال و تیم کشورشان هستند، بابت باخت از آذربایجان ناراحت شدند. از آنها واقعا عذر می‌خواهم.

وی اظهار داشت: با وجودی که مدت تنها کمی از زمان بازی ما با آذربایجان گذشته است، ولی همه مردم کشور ناراحت هستند. باید بپذیریم این نتیجه ثبت شده و هیچ کاری از ما برنمی‌آید. این نتیجه ضربه‌‌ای مهلک بر پیکره تیم است. واقعا ناراحتم.

تیم تحت رهبری این مربی بزرگ جمعه شب گذشته در ورزشگاه المپیک برلین 3 بر صفر مغلوب آلمان شد و شب گذشته نیز با یک گل از تیم تحت رهبری برتی فوگتس درمرحله مقدماتی جام‌ملـت‌های اروپا شکست خورد.

او در کنفرانس مطبوعاتی پس از جدال با حریف روز گذشته افزود: پس از شکست از آلمان، گفتم برتری حریف نسبت به ما محسوس بود. پس باید آن را تحمل کرد، ولی این باخت از آذربایجان دیگر بحث تفاوت سطح مطرح نبود. واقعا یک ضربه عظیم بود.

این مربی با تجربه ادامه داد: با این نتایج کار به جایی می‌رسد که سرنوشت‌مان به نتایج دیگر رقبا درگروه وابسته است.از دست رفتن این همه امتیاز واقعا دردناک است.

وی در مورد علت عمده باخت از این حریف عنوان کرد: فکر می‌کنم نبود تمرکز کافی سبب شد تا این نتیجه حاصل شود. باید بدانیم که نه فقط خود بلکه جهانیان هم از این نتیجه حیرت کردند. باید اضافه کنم حتی اگر مساوی می‌کردیم، برایم جالب‌توجه نبود.