ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عبداللهی: حفظ افشارزاده به نفع استقلال است


دستیار ویژه بهرام افشارزاده در استقلال می‌گوید جلسه اصلی با علیرضا منصوریان روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: نصرالله عبداللهی در پاسخ به جلسه‌ای که امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گفت: در این جلسه درباره اسپانسر پیراهن‌های استقلال صحبت کردیم و چیز خاصی نبود. گفتیم بعد از تعطیلات یک جلسه برگزار شود و ان‌شاءالله جلسه اصلی ما چهارشنبه برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد بهرام افشارزاده قرار است از سمت مدیرعاملی استقلال برکنار شود؟ گفت: من امروز افشارزاده را دیدم همه چیز عادی بود. البته چیزهایی مثل شما شنیده‌ام ولی ایشان کارش را انجام می‌داد و تلاش خودش را می‌کرد. او برای استقلال زحمت می‌کشد و تلاش خود را انجام می‌دهد.

دستیار ویژه بهرام افشارزاده در پاسخ به این سوال که نظرش درباره تجمع اتفاق افتاده درباره وزارت ورزش و جوانان چیست، اظهار کرد: وقتی که به وزارت رفتم خبر خاصی نبود ولی بعدا شنیدم در مقابل وزارت ورزش به نفع افشارزاده شعارهایی داده شده و علیه عده‌ای دیگر شعار داده‌اند.

او در پاسخ به این سوال که آیا وحید امیری فردا رسما استقلالی می‌شود گفت: امیری در لیست ماست و تلاش خود را می‌کنیم تا او را جذب کنیم. با این حال زمان دقیقی در این باره نمی‌توانم بگویم.

عبداللهی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا جدایی افشارزاده را به نفع تیمش می‌داند یا نه بیان کرد: به نظر من جدایی افشارزاده به نفع استقلال نیست. او در کار وارد شده و در نقل و انتقالات خوب عمل کرده است. او می‌تواند استقلال را به موفقیت برساند و با این حال باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد.


ویدیو مرتبط :
‫کناره گیری افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

افشارزاده هنوز مدیرعاملی را نپذیرفته است/ سنگرسازان، می‌خواهند استقلال را بسازند؟اخبار,اخبار ورزشی,افشارزاده

 

 اخبار ورزشی - افشارزاده هنوز مدیرعاملی را نپذیرفته است/ سنگرسازان، می‌خواهند استقلال را بسازند؟

  با وجود اینکه انتظار می‌رفت اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال تا پایان هفته گذشته معرفی شوند اما این اتفاق نیفتاد تا آبی‌پوشان همچنان منتظر روزهای آینده باشند.

امیررضا خادم، نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش در همین خصوص به خبرورزشی گفت: «متأسفانه برای اعلام اعضای هیأت مدیره استقلال بدقول شدیم. می‌خواستیم تا پایان هفته گذشته این کار را انجام دهیم که نشد. البته در حال طی کردن مراحل پایانی هستیم و چند اسپانسر خوب هم مدنظر داریم. الان ما مشکل اسپانسر نداریم، بلکه بحث ضمانت و صلاحیت آنها مطرح است و باید به جمع‌بندی برسیم تا برای پرداخت پول، ضمانت وجود داشته باشد. فکر می‌کنم تا چند روز آینده همه چیز نهایی شود و بتوانیم ترکیب نهایی هیأت مدیره و مدیرعامل را اعلام کنیم.»

خادم در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرد که روز گذشته شنیدیم او راهی بلغارستان شده و البته بلافاصله برگشته است.

شانس کم مالک سابق نساجی
مهدی پرهام، یکی از گزینه‌هایی است که با وزارت ورزش وارد مذاکره شده و در خصوص استقلال صحبت کرده است. البته آن‌طور که مطلع شدیم او با حمایت و پیگیری تعدادی از اعضای اثرگذار فعلی استقلال به وزارت ورزش نزدیک شده و در واقع نماینده گروهی است که واسطه او و امیر خادم بوده‌اند. مالک سابق باشگاه نساجی، براساس شنیده‌ها از بخت بالایی برای کسب مقام ریاست هیأت مدیره باشگاه استقلال برخوردار نیست و احتمال اینکه عضو هیأت مدیره هم نباشد، وجود دارد.

بهرام افشارزاده
بهرام افشارزاده، دبیر کل سابق کمیته ملی المپیک که رابطه بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان دارد، گزینه اصلی مدیریت در باشگاه استقلال است. البته افشارزاده هنوز با این مسئولیت موافقت نکرده. آن‌طور که مطلع شدیم، مذاکرات متعددی میان وزارت ورزش و بهرام افشارزاده انجام شده اما او هنوز برای پذیرش این مسئولیت زیر بار نرفته و «بله» را نگفته است.

 

اگر افشارزاده روی موضع خود بماند و مدیرعامل نشود، فقط یکی از اعضای هیأت مدیره خواهد بود زیرا حضورش در هیأت مدیره قطعی است. ناگفته نماند از زمانی هم که بحث مدیریت افشارزاده در استقلال به میان آمد،‌ او تماس‌های بسیاری از سوی افرادی که منافع‌شان به خطر افتاده بود،‌ دریافت کرد که او را برای نپذیرفتن این مسئولیت ترغیب می‌کردند!

معینی و پورحیدری
وزارت ورزش قصد دارد برای انتخاب اعضای هیأت مدیره استقلال، از همان الگویی استفاده کند که در پرسپولیس آن را به کار برد و یکی از شاخصه‌های این الگو نیز حضور دو پیشکسوت در میان اعضای هیأت مدیره است. حضور منصور پورحیدری در هیأت مدیره را باید قطعی دانست و فرد دوم نیز شاید مسعود معینی باشد. حضور او و منصور پورحیدری در استقلال تا حد بسیاری قطعی شده و باید گفت طبق شنیده‌ها اصغر حاجیلو از بخت بالایی برای گرفتن این مسئولیت برخوردار نیست.

باز هم پای یک شهردار درمیان است!
یک شهردار هم مثل پرسپولیس، در باشگاه استقلال حضور خواهد داشت. آن‌طور که مطلع شدیم، شهرداران مناطق 19 و 18 برای حضور در هیأت مدیره باشگاه استقلال مدنظر قرار دارند یعنی آقایان رضا ناصری و وحید نوروزی که در این میان شانس رضا ناصری بیشتر است. او شهرداری منطقه 19 تهران است اما با توجه به اینکه زمین مرغوبکار، متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است، نه باشگاه استقلال،‌ باید دید ناصری می‌تواند برای این مجموعه کاری انجام دهد که به سود استقلال باشد؟

سنگرسازان، استقلال را می‌سازند؟
اما جدا از مسائلی که در مورد 4 عضو از 9 عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال به میان آمده، باید پرسید اسپانسر اصلی باشگاه کدام شرکت خواهد بود؟ آن‌طور که مطلع شدیم، شرکت سنگرسازان که یک شرکت عظیم، با فعالیت‌های تجاری و ساخت و ساز در استان‌های مختلف کشور است، پیشنهاد قابل توجهی به وزارت ورزش داده و از بخت بالایی برای در اختیار گرفتن استقلال برخوردار است.

 

این شرکت توسط فردی به نام لواسانی به وزارت ورزش معرفی شده و امور مربوط به در اختیار گرفتن استقلال هم توسط همین فرد پیگیری می‌شود. حتی معرفی شهردار منطقه 19 تهران به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره به وزارت ورزش نیز توسط لواسانی صورت گرفته است. اگر استقلال به سنگرسازان برسد، باید دید آنها می‌توانند استقلال را بسازند و در شرایط مطلوب مالی قرار دهند؟

تحرکات فتح‌ا...زاده
علی فتح‌ا...زاده یکی از چند گروهی است که برای داشتن پست مدیرعاملی استقلال تمایل دارد. گویا طی روزهای گذشته جلسه‌ای هم میان فتح‌ا...زاده و لواسانی برگزار شده و طرفین مذاکراتی با یکدیگر انجام داده‌اند و همین مسئله فتح‌ا...زاده را برای ادامه حضور در استقلال صاحب شانسی هرچند اندک کرده است.

انتظار از وزارت ورزش
با وجود همه این مسائل، رایزنی‌ها، لابی‌ها و پیشنهادهایی که برای حضور در استقلال به وزارت ورزش ارائه می‌شود، از شخص محمود گودرزی و همین‌طور امیررضا خادم انتظار می‌رود کسانی را به استقلال بیاورند که خوش‌فکر، کارآفرین و درآمدزا باشند و بتوانند این باشگاه را در مسیری قرار دهند که به خودکفایی و درآمدزایی برسد.

اخبار ورزشی - خبر آنلاین