ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

طارمی به اسپانیا می رود؟


طارمی ادعا کرده بود از تیم لگانس اسپانیا پیشنهاد دارد و حالا که این تیم به لالیگا صعود کرده باید دید که این پیشنهاد تا چه اندازه جدی است؟

خبرآنلاین: مهدی طارمی گفته بود از تیم لگانس اسپانیا پیشنهاد دارد و اگر این تیم به لالیگا صعود کند به این تیم خواهد رفت. شب گذشته تیم دسته دویی دیپورتیوو لگانس توانست برای اولین بار به لالیگا صعود کند. طارمی این روزها پیشنهاد هایی از کشور های روسیه، اسپانیا و ترکیه دارد. علاوه بر لگانس تیم ترابوزان ترکیه هم خواهان به خدمت گرفتن آقای گل ایران است. حال با صعود لگانس به لالیگا باید دید پیشنهاد این تیم به طارمی چه اندازه جدی است و آیا آقای گل ایران به لالیگا خواهد رفت؟


ویدیو مرتبط :
ویدئو: : گل طارمی به سبک مهدی طارمی!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تردید طارمی برای سفر به اسپانیااخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

 مهدی طارمی گویا مردد شده که با اسپانیا برود.

به گزارش خبر ورزشی؛ باشگاه دپورتیوو لگانس خواهان جذب مهدی طارمی است. این تیم در رده دوم جدول لیگ دسته دوم اسپاننیا قرار دارد و در صورتی که بتواند در دو هفته آخر مسابقات خوب نتیجه بگیرد، به لالیگا صعود می کند. امروز روزنامه خبرورزشی روی جلد خود نوشت: «پرسپولیسی ها دعا کنند لگانش به لالیگا صعود نکند.»

 

این بدان معناست که اگر لنگانش به لالیگا نرسد، طارمی برای حضور در لیگ دسته دوم اسپانیا، به این تیم نمی رود. خبرورزشی همچنین تیتر زد: «تردید طارمی برای سفر به اسپانیا.» این روزنامه از قول طارمی هم نوشت: «ترکیه و قطر، نه.»