ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

شریفات یک فصل دیگر تمدید کرد


مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان قراردادش را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فولاد خوزستان خوزستان، اسماعیل شریفات که چندین سال سابقه حضور در تیم بزرگسالان فولاد خوزستان را دارد در لیگ شانزدهم هم با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.

قرارداد همکاری اسماعیل شریفات و باشگاه فولاد خوزستان پس از گفتگوی این بازیکن با علیرضا اژدری زاده مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به مدت یکسال دیگر تمدید شد و بدین ترتیب مهاجم سرعتی فولاد در لیگ شانزدهم هم در خدمت فولاد خواهد بود.

پیش از این باشگاه فولاد خوزستان قرارداد مهرداد بایرامی دیگر مهاجم فصل قبل تیم فولاد را تمدید کرده بود.

در حال حاضر علاوه بر مهرداد بایرامی و اسماعیل شریفات حضور مهرداد طهماسبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، محمود مطلق زاده و یوسف وکیا در جمع فولادمردان قطعی شده است.


ویدیو مرتبط :
شریفات برنامه نود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حبیب کاشانی: می‌خواهیم به صدر جدول برسیم/ قرارداد باقری یک سال دیگر تمدید می‌شود 

 

 

حبیب کاشانی: می‌خواهیم به صدر جدول برسیم/ قرارداد باقری یک سال دیگر تمدید می‌شود

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابزار خرسندی از برتری تیمش مقابل نفت تهران گفت: دایی با استفاده از نیروهای جوان در این بازی شجاعت به خرج داد و امیدوارم به صدر جدول هم برسیم.

حبیب کاشانی پس از برتری تیمش مقابل نفت تهران با بیان این مطلب افزود: تیم ما امروز سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت و با استفاده از نیروهایی چون سامان آقازمانی زمینه ساز پیروزی شد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه او به عنوان سرپرست باشگاه حمایت از سرمربی تیم است افزود: طبیعتا اصلی ترین هدف ما رسیدن به صدر جدول است. برای ما تفاوتی نمی کند که صدر جدول در اختیار ذوب آهن است یا شهرداری تبریز. ما با تمام وجود تلاش میکنیم تا به این هدف دست یابیم.

کاشانی در خصوص خداحافظی کریم باقری از میادین فوتبال گفت: ما در صدد این هستیم که هر زمان آقای باقری خواست بازی خداحافظی باشکوهی برای او برگزار کنیم از آنجایی که در زمان تعطیلات لیگ های اروپایی تیم بزرگ اروپایی در حال استراحت هستند و می توانند بازی کنند در نظر داشتیم یک بازی بزرگ برای خداحافظی کریم برگزار کنیم اما آقاکریم از ما خواست که همچنان به بازی ادامه دهد قطعا اگر آقا کریم مثل بازی امروز باشد باید قرارداد او را برای فصل آینده هم تمدید کنیم و از وجود وی استفاده کنیم.