ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

شرکت چینی اسپانسر استقلال شد


حامی پوشاک استقلال معرفی شد.

کاپ: بر اساس توافق میان باشگاه استقلال با شرکت چینی لینینگ،این کمپانی پوشاک استقلال در فصل آینده را تامین خواهد کرد.

قرارداد این شرکت با استقلال یک ساله است.


ویدیو مرتبط :
شرکت بیز اسپانسر تیم ستارگان جهان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نخستین شرکت چینی از بازار ایران خارج شد 

نخستین شرکت چینی از بازار ایران خارج شد

 

شرکت ارتباطاتی هو آوی (huawei) چینی - که تولید کننده تجهیزات مخابراتی و ارتباطی است- اعلام كرد كه به همکاری با ایران خاتمه می دهد.

این شرکت چینی که قرار دادهای متعددی با اپراتورهای تلفن همراه ایران دارد با انتشار بیانیه ای در وب سایت خود اعلام کرد  که از این پس هیچ قرار داد جدیدی با شرکت های ایرانی منعقد نخواهد کرد و کار خود را در بازار ایران گسترش نخواهد داد.

این شرکت چینی بدون دادن توضیح بیشتردر بیانیه خود تنها به این نکته تاکید کرده است که دلیل این اقدامش پیچیدگی روز افزون اوضاع ایران است .

گفتنی است همزمان با خارج شدن بسیاری از شرکت های مخابراتی و ارتباطی غربی از بازار ایران شرکت چینی هوآوی جای انها را در بازار ایران پر کرده بود.

این نخستین بار است که یک شرکت چینی رسما اعلام می کند که از بازار ایران خارج می شود.

اقدام این شرکت چینی در شرایطی صورت می پذیرد که هم اکنون چین نخستین شریک تجاری ایران است و حجم مبادلات اقتصادی دو کشور به بیش از 30 میلیارد دلار در سال می رسد.

شرکت هوآوی در بیانیه خود تاکید کرده که به رغم متوقف کردن همکری های جدید با ایران این شرکت به تعهدات قبلی خود با ایران پای بند خواهد بود.

روزنامه وال استریت ژورنال آمریکادر اکتبر سال جاری در گزارشی مدعی شده بود که این شرکت چینی با انعقاد قرار دادی با دولت ایران تکنولوژی موقعیت یاب کاربران تلفن همراه در ایران را در اختیار مسوولان این کشور قرار داده است .

گمان می رود این اقدام شرکت چینی برای کسب رضایت آمریکا بوده و به دلیل حضور فعال تر این شرکت در بازار قرار دادهای مخابراتی و ارتباطی آمریکا باشد .

شرکت هوآوی علی رغم حضور کم رنگ در آمریکا قرار دادهای متعددی با شرکت های اروپایی ، کانادایی و داشته و با شرکت های مخابراتی بسیاری دیگر از کشورهای خاورمیانه نیز قرار دادهای متعددی منعقد کرده است .

شرکت هوآوی هم اکنون پس از شرکت سوئدی اریکسون دومین شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات مخابراتی در جهان است .

این شرکت چینی اعلام کرده است که رشد 24 درصدی سال 2010 این شرکت  به دلیل محروم شدن از بازار آمریکا در سال 2011 به 10 درصد کاهش یافته است .

شرکت هوآوی در سال 2011 بیش از 31 میلیارد دلار قرار داد با شرکت های خارجی منعقد کرده است .

اخیرا دولت ایالات متحده و کنگره این کشور مطالعاتی را درباره شرکت های مخابراتی و ارتباطی چینی و قرار دادهای همکاری آنها با دیگر کشورهای جهان آغاز کرده اند. این اقدام آمریکا در راستای روشن کردن این ابهام است که این شرکت های چینی با همکاری تکنولوژیک با دشمنان آمریکا تا چه میزان به امنیت ملی ایالات متحده آسیب می رسانند.../عصرایران