ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

سعداوی: برای بختیار آرزوی موفقیت داریم


سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ برای تصمیم بختیار رحمانی که جزئی از خانواده بزرگ فولاد است احترام قائل هستیم و برای این بازیکن بزرگ آرزوی موفقیت و سلامتی را داریم.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در رابطه با روند جذب بازیکن در تیم فولاد خوزستان، اظهار داشت: پس از مشخص شدن کادر فنی، دوره آماده‌سازی و تحلیل و آنالیز عملکرد دقیق فردی بازیکنان فصل قبل و انتخاب نفرات کارآمد که بر اساس تفکرات تاکتیکی جدید صورت گرفت، موضوع علاقه مندی باشگاه برای ادامه همکاری با این بازیکنان مطرح و در صورت تمایل آنها با شرایط خاص این فصل در جهت عقد قرارداد همکاری اقدام خواهد شد. بر این اساس قرارداد مهرداد بایرامی تا این لحظه تمدید شده و بازیکنانی نظیر مهرداد طهماسبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، محمود مطلق زاده و یوسف وکیا به دلیل داشتن قرارداد به فعالیت خود در تیم فولاد خوزستان ادامه خواهند داد و تکلیف مابقی بازیکنان در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان همچنین اظهار داشت: در این راستا با بازیکنان شاخص پیشین فولاد از جمله بختیار رحمانی از هفته قبل تماس گرفته‌ایم که تعدادی اعلام آمادگی کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم، تعدادی نیز امیدواریم تا روزهای آینده در صورت تمایل اعلام آمادگی کنند در غیر اینصورت با گزینه های دیگر وارد مذاکرات خواهیم شد. در هر صورت برای تصمیم رحمانی که جزئی از خانواده بزرگ فولاد است احترام قائل هستیم و برای این بازیکن بزرگ آرزوی موفقیت و سلامتی را داریم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به آکادمی این باشگاه، اظهار داشت: نگاه ویژه ای به پتانسیل موجود در تیم های پایه و آکادمیک خود داریم و از امروز تمرینات خود را با این جوانان پرشور شروع کرده و تلاش خواهیم کرد بهترین ها را گزینش کنیم.

وی افزود: مطمئنا با توجه به نیاز تیم در چارچوب خاص و محدود خود نسبت به گزینه‌های باتجربه و کارآمد با اولویت بومی اقدام خواهیم کرد.

سعداوی همچنین در پایان اظهار داشت: در اینجا لازم است اعلام کنم که در ورزشگاه بر روی تمامی علاقه مندان و هواداران اصیل با افتخار برای حضور گشوده است که امیدواریم با حضور پرشور خود موجبات دلگرمی ما را فراهم کنند.


ویدیو مرتبط :
آرزوی موفقیت متقابل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چهار هفته در خدمت پرسپولیس نیستم/ برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنماخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

چهار هفته در خدمت پرسپولیس نیستم/ برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم

خبرگزاری فارس: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه چهار هفته از همراهی پرسپولیس معاف هستم.

مهرداد پولادی پس از تمرین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: متأسفانه با توجه به بدشانسی که گریبانگیرم شد، بازی حساس مقابل لبنان را از دست دادم اما برای تیم ملی کشورم از صمیم قلب در دیدار برابر لبنان آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم در بیروت برد شیرینی را به دست آوریم.

وی افزود: متأسفانه چهار هفته از همراهی پرسپولیس معاف هستم و سعی می‌کنم با تمرینات زیر نظر پزشکان زودتر خودم را به این تیم برسانم تا به پرسپولیس کمک کنم./فارس