ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ستاره فوتبال در 17 سالگی سه فرزند داشت!+عکس اخبار ورزشی - ستاره فوتبال در 17 سالگی سه فرزند داشت!+عکس

 ستاره لیورپول با اینکه 20 سال بیشتر ندارد اما زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است.

به گزارش جام جم ورزشی ، رحیم استرلینگ ستاره تیم لیورپول و تیم ملی فوتبال انگلیس اصلیتی جاماییکایی دارد. این ستاره زندگی سختی را تا رسیدن به شهرت پشت سر گذاشت. البته رسیدن ناگهانی به پول و شهرت او را دچار بی بند و باری های زیادی در دوران نوجوانی کرد. بر اساس گزارش ها استرلینگ که اکنون تنها 20 سال دارد تا پیش از رسیدن به 18 سالگی سه بار طعم پدر شدن را چشیده بود. جالب است بدانید استرلینگ تا 18 سالگی از سه زن صاحب سه فرزند شده است.

البته برخی از منابع دیگر ادعا می کنند او در اصل پنج فرزند دارد و حتی دیلی میرور چندی پیش مدعی شد فرزند ششم این بازیکن در راه است!

او را در کنار یکی از سه فرزندش می بینید:

اخبار,اخبارورزشی,ستاره فوتبال

 

 اخبار ورزشی - جام جم 


ویدیو مرتبط :
یک شب قبل از تولد شش سالگی پارسا ستاره فوتبال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مرد شماره یک فوتبال ژاپن درجام ملت‌های آسیا2011 درقطرحضورنخواهد داشت 

 

مرد شماره یک فوتبال ژاپن درجام ملت‌های آسیا2011 درقطرحضورنخواهد داشت

 

"سیگو نارازاکی" مرد شماره یک فوتبال ژاپن، در جام ملت‌های آسیا 2011 در قطر حضور نخواهد داشت.

دروازه بان 34 ساله ژاپن بعد از 77 بازی خداحافظی خود از تیم ملی را قطعی کرد. او روز سه شنبه در آخرین بازی دوستانه ژاپن برابر گواتمالا که با پیروزی 2-1 همراه شد حضور داشت. او پیش از این در سال های 2000 و 2004 در قهرمانی جام ملت های آسیا نقش داشت.

او توانسته بود در چهار دوره جام جهانی هم با تیم ملی ژاپن حضور داشته باشد: " من از پایان جام جهانی تا به حال به فکر خداحافظی بودم. همه می گفتند باید ادامه بدهم اما از مدیر فنی فدراسیون فوتبال ژاپن خواستم تا اسم من را از لیست بیرون بیاورد".