ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ستاره بارسلونا تسلیم یک ایرانی شد!


فرهاد مشیری سهامدار رسمی باشگاه اورتون توانست با سرمایه نجومی خود در جذب ستاره پیشین بارسلونا موفق ظاهر شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: فرهاد مشیری سهامدار رسمی باشگاه اورتون توانست با سرمایه نجومی خود در جذب ستاره پیشین بارسلونا موفق ظاهر شود.

رونالد کومان با باشگاه اورتون به توافق رسیده است و پیش بینی می شود که در پایان هفته به عنوان سرمربی جدید تیم آبی پوش معرفی شود.

به نظر می رسد که کومان نتوانسته در برابر مبلغ پیشنهادی سهام دار جدید باشگاه اورتون تاب بیاورد!

کومان که تمایلی برای ترک باشگاه ساوتهمپتون نداشت، معتقد بود که باشگاه یاد شده فرصتی مناسب را برای حضور او در لیگ برتر جزیره در سال 2014 فراهم کرده بود.

در حالی که باشگاه ساوتهمپتون با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و کومان نیز از این موضوع به خوبی آگاه است، اما وی با حضور در باشگاه اورتون و تزریق پول و سرمایه از سوی فرهاد مشیری مولتی میلیاردر ایرانی، می تواند در بازار نقل و انتقالات به دنبال بازیکنانی با سطح بازی متفاوت باشد.

رونالد کومان فوتبالیست بازنشسته و سرمربی اهل هلند است. او سابقهٔ حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا به‌همراه تیم بارسلونا را در سال ۱۹۹۲ در کارنامه خود دارد. وی هم‌چنین سابقهٔ حضور در تیم ملی هلند را به عنوان بازیکن و مربی داشته‌است.

در ردهٔ ملی، او یکی از ستارگان تیم ملی هلند در کنار افرادی مانند مارکو فان باستن، دنیس برکمپ، فرانک رایکارد و رود گولیت بود. او به همراه تیم ملی هلند قهرمان جام ملت‌های اروپا در سال ۱۹۸۸ شد.

او همچنین دو بار قهرمان جام باشگاه‌های اروپا در فصل‌های ۱۹۸۷–۸۸ با آیندهوون و ۱۹۹۱–۹۲ با بارسلونا شد. او همچنین در سالهای ۱۹۸۷ و ۱۹۸۸ فوتبالیست سال کشور هلند شد.


ویدیو مرتبط :
پیام شناگر زن ایرانی‌: تسلیم حرف زور نمی‌شوم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

كره جنوبی سرانجام تسلیم آمریكا شد: تعلیق فعالیت مهم ترین بانك ایرانی در شرق آسیا 

كره جنوبی سرانجام تسلیم آمریكا شد: تعلیق فعالیت مهم ترین بانك ایرانی در شرق آسیا

كره جنوبی سرانجام تسلیم آمریكا شد: تعلیق فعالیت مهم ترین بانك ایرانی در شرق آسیا

دو هزار شرکت کره ای دارای روابط بازرگانی با ایران، تحت تاثیر تعطیل شدن شعبه سئول بانک ملت قرار می گیرند.

کره جنوبی فعالیت بانک ملت در این کشور را به حالت تعلیق درآورد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، هیئت نظارت بر فعالیت های بانکی کره جنوبی امروز پنجشنبه اعلام کرد فعالیت شعبه بانک ملت در سئول را به حال تعلیق درآورده است.

هیئت خدمات مالی کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد: فعالیت های شعبه سئول بانک ملت ایران به دلیل نقض قانون تبدیل ارز، از 11 اکتبر جاری تعلیق می شود!

تعطیلی بانك ملت شعبه سئول كه عهده دار فعالیت های مالی ایران در منطقه شرق آسیاست ،‌ از درخواست های اصلی آمریكا از دولت كرده جنوبی بوده كه تا كنون دولت سئول زیر بار آن نمی رفت. از این رو ، ‌اتهام نقض قانون تبدیل ارز ،‌ صرفاً‌ بهانه ای برای تعلیق فعالیت این شعبه است.

یک مقام مسول در این هیئت نیز گفته است: فعالیت های شعبه سئول بانک ملت  تقریبا به صورت کامل متوقف خواهد شد زیرا اکثر فعالیت های آن مربوط به تبدیل ارزهای خارجی است.

خبرگزاری فرانسه در این باره می نویسد: بانک ملت یکی از بزرگترین بانک های ایران است و شعبه سئول آن تنها شعبه این بانک در خارج از خاورمیانه و اروپاست.

این خبرگزاری اضافه می کند: دو هزار شرکت کره ای دارای روابط بازرگانی با ایران،  تحت تاثیر تعطیل شدن شعبه سئول بانک ملت قرار می گیرند.

تحریم های کره جنوبی

کره جنوبی پیش از این اعلام کرده بود که تمامی تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران را اعمال می کند اما پس از آن تحت فشارهای بسیار آمریکا، سئول نیز  از اعمال تحریم های مستقلی علیه تهران خبر داد.

تعطیلی شعبه سئول بانک ملت یکی از مهمترین خواسته های مقامات آمریکایی از کره جنوبی بود.

با این حال چندی پیش مقامات بانک مرکزی کره جنوبی از توافق با همتایان ایرانی خود برای افتتاح حساب ارزی مشترک برای تبادلات مالی میان دو کشور خبر داده بودند...../تحلیل:عصرایران