ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

رویانیان:نتوانم تصمیم بگیرم، می‌روم

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

حاشیه سازان دست به کار شده‌اند،هواداران مراقب باشند

رویانیان: هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند/نتوانم تصمیم بگیرم، می‌روم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به انتخاب اعضای هیئت مدیره گفت: امیدوارم هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: تا امروز با تمام قدرت برای پرسپولیس کار کردم و همین کار را ادامه خواهم داد. اگر نتوانم در کارهای اجرایی پرسپولیس تصمیم گیری نهایی را داشته باشم، مطمئن باشید یک روز هم نمی‌مانم و از پرسپولیس می‌روم. تمام تصمیمات را با قدرت برای پرسپولیس می‌گیرم و در این باره مشکلی وجود ندارد.

وی افزود:‌ درباره حواشی‌ و اخباری که در چند روز اخیر انتشار پیدا کرده باید خدمت دوستان بگویم دو هفته لیگ فوتبال ما تعطیل شد و برخی دوستان خوب ما که آنها را خیلی دوست داریم چون سوژه‌ای ندارند به دنبال نوشتن حاشیه‌ هستند و حرف‌هایی می‌نویسند که صحت ندارد.

رویانیان عنوان کرد:‌ از هواداران می‌خواهم به هوش و مراقب باشند و بدانند اگر لازم باشد به موقع یک سری حرف‌ها را به آنها خواهم زد و آنها از همه چیز باخبر می‌کنم. از آنها می‌خواهم زیاد به حواشی و حرف‌هایی که نوشته می‌شد توجه نکنند و باز هم حامی پرسپولیس باشند. در حال حاضر همه چیز در باشگاه آرام است و کسی با کسی مشکلی ندارد.

رویانیان درباره معرفی اعضای جدید هیئت مدیره رسپولیس به فارس گفت: امیدوارم هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند. همه باید کمک کنیم تا پرسپولیس موفق شود. ترکیب خوبی برای هیئت مدیره در نظر گرفته شده و امیدوارم در کنار همدیگر برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم./فارس

 


ویدیو مرتبط :
روزایی که تصمیم میگیرم رژیم بگیرم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویانیان: با مایلی‌کهن،دایی و کرانچار مذاکره می‌کنم/مجبورم نکنید تصمیم غیرمنتظره‌ای بگیرم!باشگاه پرسپولیس

رویانیان: با مایلی‌کهن،دایی و کرانچار مذاکره می‌کنم/مجبورم نکنید تصمیم غیرمنتظره‌ای بگیرم!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید هنوز به نتیجه نهایی برای انتخاب مربی این تیم نرسیده است.

درباره انتخاب سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده اظهار کرد: من مدیری هستم که در دوران مدیریتم 4 مربی عوض کرده‌ام و این می‌شود پنجمین مربی‌مان. اما مشکل پرسپولیس مربی نیست بلکه جای دیگری است. مشکل، همان مریضی پرسپولیس است که هواداران توقع دارند این بیماری را حل کنم.

وی افزود: امیدوارم مجبور نشوم به خاطر برخی فشارها تصمیم غیرمنتظره‌ای بگیرم. کمیته فنی مشکلی ندارد، بالاخره یا من مربی را انتخاب می‌کنم یا کمیته فنی. اما همانطور که گفتم مشکل ما انتخاب مربی نیست.

رویانیان درباره صحبت‌های پنجعلی که پیروانی، مایلی‌کهن و درخشان را به عنوان سه گزینه نهایی معرفی کرده بود، گفت: هنوز گزینه نهایی انتخاب نشده است. گزینه‌های من 4 نفر هستند. من این حق را دارم که با مایلی‌کهن یا هر مربی دیگری مذاکره کنم.

رویانیان در رابطه با خبر مذاکره با علی دایی گفت: من با پروین، کرانچار،‌ مایلی‌کهن، دایی و هر مربی دیگری مذاکره می‌کنم. الان فصل صحبت کردن است.

وی گفت: امیدوارم شرایط طوری پیش نرود که مجبور شوم به حرف قبلی خودم که گفته بودم "یا یحیی یا بدون یحیی" عمل کنم. پس بهتر است زیاد فشار نیاورند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: نمی دانم چرا وقتی دعا می‌کنیم داور به نفع ما سوت نمی‌زند اما دیگران تا دعا می‌کنند، داور به نفعشان سوت می‌زند! دعاهای من در فوتبال مستجاب نمی‌شود اما دعاهای دیگران می شود. بیش از 5 دقیقه هادی نوروزی را پشت پنالتی نگه می‌دارند تا تمرکزش به طور کامل از بین برود. در این فوتبال، قهرمان با دعا و تلاش تیم تعیین نمی‌شود بلکه تیم قهرمان را مسائل دیگری تعیین می‌کند. این برای من خیلی عجیب است. هر جا دعا می‌کنیم داور به نفع تیم حریف می‌گیرد!

وی همچنین درباره انتخاب پنجعلی به عنوان سرپرست پرسپولیس گفت: در فصل بعد تغییراتی در تیم خواهیم داشت./ایسنا