ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

روشن: مظلومی برای استقلال کوچک بود


پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: هیئت‌مدیره فعلی مشکلات زیادی را برای استقلال ایجاد کردند، حتی قلعه‌نویی هم نتوانست با این هیئت‌مدیره به موفقیت برسد.

خبرگزاری میزان: حسن روشن درباره عملکرد مظلومی در استقلال اظهار داشت: من از همان ابتدا که در کمیته فنی حضور داشتم  وقرار بود درباره سرمربیگری استقلال تصمیم بگیریم با سرمربیگری مظلومی مخالف بودم، چون اعتقاد داشتم برای استقلال باید از مربی خارجی استفاده کنند.

وی افزود: علی جباری، عباس کردنوری، منصور پورحیدری و من جزو اعضای کمیته فنی بودیم. جباری عنوان می‌کرد که باید قلعه‌نویی را سرمربی استقلال کنیم چون او می‌تواند هواداران را به استادیوم بکشاند. مربی مدنظر پورحیدری هم مظلومی بود و کردنوری هم نظر خاصی نداشت و هر طرف که باد‌ می‌آمد به آن سمت می‌رفت. نظر من هم این بود که مربی خوب خارجی باید بیاوریم. اما وقتی با نظر من مخالفت شد از کمیته بیرون‌ آمدم.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه مظلومی برای استقلال کوچک بود تصریح کرد: مظلومی در بیانیه‌اش مطالبی را عنوان کرده که بیان آنها در این مقطع زمانی دیر است و او باید خیلی زودتر مقابل اتفاقات استقلال می‌ایستاد. مهمترین اشتباه مظلومی در بازی استقلال مقابل تراکتورسازی بود، زمانی که رحمتی به قلعه‌نویی توهین کرد باید او را از زمین بیرون می‌کشید و طالب لو را به زمین می‌فرستاد. اما متاسفانه این کار را انجام نداد.

روشن با بیان اینکه برای منصوریان آرزوی موفقیت می‌کند گفت: من منصوریان را دوست دارم، اما از خدا می‌خواهم به او رحم کند. متاسفانه هیئت‌مدیره فعلی مشکلات زیادی را برای استقلال ایجاد کردند، حتی قلعه‌نویی که استاد فوتبال ایران است نتوانست با این هیئت‌مدیره به موفقیت برسد.

وی درباره خریدهای جدید استقلال اظهار داشت: به طور حتم خریدهای جدید استقلال جنجال‌ساز خواهد شد، چون اگر یک روز پرداخت دستمزد آنها به تاخیر بیفتد اتفاقات حاشیه‌ای زیادی رخ خواهد داد. تا زمانی که استقلال از آکادمی‌اش بازیکن نگیرد این اتفاقات رخ خواهد داد. جالب اینکه هر بازیکنی که به استقلال می‌آید می‌گوید که از بچگی استقلالی بوده است، اگر واقعا اینطور است نصف قراردادش را ببخشد. طالب‌لو نمونه بارز یک استقلالی است، بارها با او بدرفتاری شد، اما باز هم به خاطر پیراهن استقلال به این تیم برگشت.


ویدیو مرتبط :
تمرین استقلال؛ اظهارات پرویز مظلومی درباره استقلال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مظلومی: نمی‌توانم استقلال را یك روزه برای دربی آماده كنم 

 

 

مظلومی: نمی‌توانم استقلال را یك روزه برای دربی آماده كنم

 

پرویز مظلومی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال، دیدار با نفت تهران و ... صحبت‌هایی را مطرح کرده که در زیر می‌خوانید:

* وضعیت استقلال چطور است؟

شرایط خوب است، هم به لحاظ روحی و هم بدنی، اما هنوز به وضعیت ایده‌آلی که مد نظر ما بود نرسیده‌ایم. تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا باز هم نتایج بهتری بگیریم. در دور رفت در کار گروهی و فردی خوب عمل کردیم ولی به لحاظ بدنی کمی مشکل داشتیم و در تعطیلات این مشکل را مرتفع کردیم. با توجه به شرایط جدول نباید لغزش داشته باشیم چون در این صورت صدر جدول را از دست می‌دهیم و تیم‌های دیگر جای ما را می‌گیرند.

* چقدر از تیم نفت شناخت دارید؟

آنها تیم خوبی هستند و در بازی دور رفت مقابلشان خیلی اذیت شدیم. تلاش می‌کنیم روز جمعه این اتفاق رخ ندهد. برای این دیدار برنامه ریزی انجام داده ایم و هدفمان این است که با کسب 3 امتیاز به صدر جدول نزدیک شویم و به دیگر نتایج کاری نداشته باشیم.

* وضعیت مبعلی که کمی دچار مشکل شده و دیگر بازیکنان چطور است؟

این بازیکن کمی از ناحیه زانو احساس درد می کند ولی دیروز هم در تمرینات ما حضور داشت. او باید در کنار تیم باشد تا در یکی روز دیگر تصمیم بگیریم. البته خوشحال هستم که جباری آماده شده و در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کند. همچنین کیانوش رحمتی به صورت اختصاصی تمرین می کند و به همراه محمدی در یکی دو روز آینده به جمع بازیکنان اضافه می شوند.

* از هوار ملا محمد راضی هستید؟

او بازیکن خوبی است اما از لحاظ بدنی باید بیشتر کار کند تا به شرایط مسابقه برسد.

* به نظر شما در حال حاضر انتخاب مربی برای تیم ملی امید ضرورت دارد یا تیم ملی بزرگسالان؟

اولویت باید با تیم امید باشد. هر چند معتقدم باید به گونه‌ای باشد که تیم‌های پایه و مربی آن با مربی تیم بزرگسالان کار کنند و هماهنگ باشند.

*هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس با برگزاری دربی در عید موافق بودند. شما نظرتان عوض نشد؟

تنها 40 درصد موافق بودند و بیش از 50 درصد مخالف. مردم یک روز به ورزشگاه می‌آیند و می‌روند اما ما نمی‌توانیم یک روزه کارمان را انجام دهیم. تعطیلات به نفع مردم است، تمام نفراتی که به ورزشگاه می‌آیند یک روز بیشتر درگیر نیستند اما من نمی‌توانم یک روزه تیمم را آماده کنم. ما آقای عزیر محمدی را دوست داریم اما با این برنامه ریزی باید از 29 اسفند که با صبا بازی داریم تمرین کنیم تا روز قبل از مسابقه با پرسپولیس.

* پس همچنان برای برگزاری بازی در این تاریخ مخالفید؟

با این شرایط کار سخت است و از لحاظ روحی دچار مشکل می شویم اما باز هم تابع دستور سازمان لیگ هستیم. در این بین همه گرفتار می شوند، از شما مطبوعاتی ها گرفته تا کارمندان شرکت واحد و دیگر مردم باید در تعطیلات نوروز به فکر دربی باشند.

* در خصوص شایعاتی که پیرامون پیوستن نکونام به استقلال شنیده می‌شود صحبت کنید.

نمی دانم این مسائل و شایعات از کجا پیدا می‌شود. نکونام در اوساسونا است و با این شرایط به ایران نمی‌آید. مگر او به همین راحتی فوتبال اسپانیا را رها می کند؟ ما با این بازیکن مذاکره ای نداشته ایم.

*شنیده می‌شود قرار است روانخواه را از فهرست استقلال خارج کنید. این مسئله واقعیت دارد؟

باید ببینیم در دو روز آینده وضعیت او چگونه می‌شود. وقتی نمی توانیم بازیکن بگیریم چرا باید نام روانخواه را از لیست خارج کنیم؟