ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

رائه: تماشاگران مسابقه زیبایی را در استادیوم جام جهانی سئول خواهند دید 

رائه: تماشاگران مسابقه زیبایی را در استادیوم جام جهانی سئول خواهند دید

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در آستانه دیدار با ایران گفت: تماشاگران مسابقه زیبایی را در استادیوم جام جهانی سئول خواهند دید.

چو کوانگ رائه که به تازگی بعد از استعفای هو جونگ مو در پایان جام جهانی هدایت کره جنوبی را بر عهده گرفته است، در اولین جلسه تمرینی تیمش برای رویارویی با ایران گفت: این دیداری تدارکاتی برای جام ملت‌های آسیاست و تلاش می‌کنیم تماشاگران بازی زیبایی در استادیوم جام جهانی سئول ببینند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی ادامه داد: باید تا شروع جام ملت‌های آسیا تاکتیک‌های مختلفی را امتحان کنیم. مشخص است که تکیه به یک روش بازی برای رفتن به جام ملت‌های آسیا کافی نخواهد بود.

وی تصریح کرد: این مهمترین رقابت‌های فوتبال قاره است و جای تاسف دارد که ما نتوانسته‌ایم در سال‌های اخیر موفق باشیم. تا شروع جام ملت‌ها زمان زیادی برای آماده کردن تیم نداریم، اما شرایط همین است و باید آن را بپذیریم.


ویدیو مرتبط :
عدم حضور تماشاگران در استادیوم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مشایی: احمدی نژادی بودن به یک افتخار جهانی تبدیل شده است / مردم سیاست بازان منحرف را حذف خواهند کردمشایی,اسفندیار رحیم مشایی

مشایی: احمدی نژادی بودن به یک افتخار جهانی تبدیل شده است / مردم سیاست بازان منحرف را حذف خواهند کرد

بسیاری از سیاست بازان و سیاسی نویسان اصل را بر فاسد، جاسوس و منحرف بودن افراد می گذارند و در صورتی که خلافش هم ثابت شد، بار دیگر تلاش می کنند تا حرف خود را با سندسازی و جعل دلیل و برچسب تهمت اثبات کنند!

رییس مرکز ملی مطالعات جهانی شدن با بیان این که «احمدی نژادی بودن به یک افتخار جهانی تبدیل شده است»، گفت: امروز در جای جای دنیا نشانه های فراوانی از مهر و امید ملت های آزاده و مستقل دنیا نسبت به رییس جمهوری کشورمان دیده می شود.

« اسفندیار رحیم مشایی» روز یکشنبه پس از بازگشت از سفر ونزوئلا در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، افزود: این در حالی است که « احمدی نژادی بودن » از منظر غرب بویژه آمریکا و برخی افراد، جرم بزرگ و نابخشودنی به شمار می رود.

رحیم مشایی اظهارداشت: آنهایی که برای گرفتن انتقام از رییس جمهوری و دولتی که در برابر باج خواهی آنان مقاومت کرده، به طراحی و اجرای انواع توطئه های سخت افزاری و نرم افزاری از جمله بکارگیری الفاظی نظیر رانت خواری ، فساد مالی و انحراف روی آورده اند.

وی ادامه داد: این قبیل اقدامات از سوی بدخواهان در سایه ولایت فقیه و با عنایت حضور ولی عصر (عج) به عامل رسوایی و بدنامی خودشان تبدیل شده است.

رییس مرکز ملی مطالعات جهانی شدن در ادامه دشنام شنیدن برای خدمت گزاران مردم را امری طبیعی و قابل تحمل دانست و افزود: عده ای که به نام دین و ارزش ها تا پرونده سازی اخلاقی، مالی و امنیتی برای هم کیشان و هموطنان خود پیش می روند، نشانه سقوط این دسته از افراد است و این گونه بد اخلاقی ها جای تاسف دارد.

رحیم مشایی، سقوط اخلاقی بعضی مدعیان دین و ارزش ها را ناراحت کننده دانست و گفت: سوء ظن در دین ما بسیار نکوهیده و جزو گناهان کبیره است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از سیاست بازان و سیاسی نویسان اصل را بر فاسد، جاسوس و منحرف بودن افراد می گذارند و در صورتی که خلافش هم ثابت شد، بار دیگر تلاش می کنند تا حرف خود را با سندسازی و جعل دلیل و برچسب تهمت اثبات کنند!

مشاور رییس جمهوری، توضیح داد: اگر مشکل دروغگویی، سوء ظن و زیاده خواهی در میان خواص حل نشود، با احداث پالایشگاه، سد، جاده و دستاوردهای دیگر، رفاه و آسایش برای مردم میسرنخواهد شد.

رحیم مشایی تصریح کرد: رفاه واقعی زمانی حاصل می شود که سایه وحشت زای دروغگویان و پرونده سازان بالای سرهیچکس نباشد و اخلاق، انسانیت و خیرخواهی بر مناسبات در عرصه های داخلی و بین المللی حاکم باشد.

وی یادآورشد: اگر فاسدان و منحرفان در جهت رفع ظلم های خود اصلاحاتی را انجام ندهند، بدون تردید مردم آنها را از صفحه سیاست و مدیریت حذف خواهند کرد.

رحیم مشایی تاکید کرد: بر این اساس هر کس در قبال ظلم به جامعه و بویژه افراد مظلوم و بی دفاع سکوت کند از نظر مردم شریک جرم آنها محسوب می شود./شبکه ایران