ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

دین‌محمدی: استقلال باید هجومی بازی کند


مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که پرویز مظلومی در مورد کرار جاسم تصمیم‌گیری می‌‌کند.

خبرگزاری تسنیم: سیروس دین‌محمدی درباره پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل ملوان بندرانزلی در هفته دوم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که سه امتیاز این بازی را کسب کردیم. بازیکنان استقلال بازی باحوصله، باهوش و زیبایی را به نمایش گذاشتند و تماشاگران راضی به خانه‌های خود بازگشتند.

وی افزود: با آغاز نیمه دوم، طبیعی بود که ملوان با توجه به اینکه دو گل عقب بود، فشار بیاورد، اما بازیکنان ما در بیشتر دقایق و به خصوص 10 دقیقه آخر، بازی را کنترل کردند.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازی هجومی تیمش تصریح کرد: استقلال باید همیشه هجومی بازی کند. نمایش استقلال مقابل ملوان من را یاد دوران بازی کردنم در استقلال انداخت. زمانی که برای استقلال بازی می‌کردم، در زمین تیم مقابل را پرس می‌کردیم و اجازه ورود حریف به داخل محوطه جریمه‌‌مان را نمی‌دادیم. اگر استقلال همین روند را ادامه دهد، مردم ورزشگاه را پُر می‌کنند. مردم ما باهوش هستند و فوتبال را می‌فهمند. بنابراین مطمئن باشید که در صورت ادامه همین، هواداران ورزشگاه را پُر خواهند کرد.

دین‌محمدی در خصوص اینکه پرویز مظلومی به جوانان فرصت بیشتری می‌دهد، گفت: مظلومی این شجاعت را دارد که تیمش را هجومی وارد زمین کرده و به جوانان نیز اعتماد کند. او در کنار بازیکنان بزرگ از بازیکنان جوان استفاده می‌کند و این رویه ادامه خواهد داشت.

مربی تیم فوتبال استقلال سبک بازی جابر انصاری را به خودش تشبیه کرد و افزود: درست است که جابر بازیکنی راست پاست، اما نوع دویدن‌ها و قرار گرفتنش در فضاها، من را یاد خودم می‌اندازد. جابر باید تلاشش را بیشتر کند تا بتواند ملی‌پوش شود.

«خیلی زود است در مورد قهرمانی استقلال حرف بزنیم»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: به هیچ عنوان به قهرمانی فکر نمی‌کنیم. اگر بخواهیم به این مسئله فکر کنیم، ممکن است در اواسط راه دچار غرور شویم.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره ادامه حواشی کرار جاسم خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیرنده در این زمینه من نیستم و پرویز مظلومی در مورد او تصمیم خواهد گرفت.


ویدیو مرتبط :
صحبتهای گل محمدی قبل بازی با استقلال اهواز

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

صفحه نخست روزنامه های ورزشی 94.06.11 / 2 بازی استقلال باید 3 بر صفر شودصفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را در زیر  مشاهده  می کنید ؛

 روزنامه  استقلالاخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه  خبر  ورزشی

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه شوت

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه ایران  ورزشی

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه  ابرار ورزشی

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه خراسان ورزشی

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه  هدف

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه  پیروزی

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی

 

 روزنامه  گل

اخبار,اخبارورزشی, روزنامه های ورزشی