ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

دو تیم شهر منچستر به دنبال اوبامیانگ


منابع خبری در انگلیس از تلاش دو تیم پرهوادار شهر منچستر برای جذب اوبامیانگ خبر می‌دهند.

خبرگزاری فارس: مهاجم گابنی تیم فوتبال بروسیادورتموند آلمان و ستاره مورد نظر باشگاه رئال مادرید اسپانیا در رادار دو تیم فوتبال منچستریونایتد و منچسترسیتی رویت شده است.

این دو باشگاه انگلیسی در تلاشند اوبامیانگ را به خدمت بگیرند و سرمربی خود را راضی کنند. مورینیو در اردوگاه شیاطین این بازیکن را کلیدی‌ترین مهره فصل بعد تیمش خوانده و از مالک آمریکایی تیمش خواسته هر طور شده او را خریداری کند.

پپ گواردیولا نیز نام اوبامیانگ را در فهرست بازیکنان محبوب خود نوشته و از من‌سیتی خواسته در این خرید، هیچ مانع مالی نداشته باشد.


ویدیو مرتبط :
سیتی 2 - 3 منچستر یونایتد ، خلاصه دربی شهر منچستر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

منچستر به دنبال مورینیواخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مورینیو

داوید لوئیز، هافبک پاری سن ژرمن مدعی شد که مطمئن است منچستریونایتد به دنبال ژوزه مورینیو است تا در تابستان او را جانشین فان‌خال کند.

به گزارش ورزش سه، شایعه حضور مورینیو در یونایتد هر روز پررنگ تر می‌شود. نتایج ضعیف فان‌خال و بی اعتمادی هواداران باعث شده که حال مدافع برزیلی پاری سن ژرمن،‌مورینیو را در آستانه پیوستن به یونایتد بداند.


او به خبرنگاران گفت:" مربی ها می‌آیند و می‌روند و این بخشی از فوتبال است. ژوزه برای مدت طولانی از میادین به دور نخواهد بود. نمی‌توان موفقیت‌های او را در نظر نگرفت و به نظرم برای همین است که مطمئنم یونایتد به دنبال جذب اوست. فکر نمی‌کنم ژوزه با حضور روی نیمکت یونایتد مشکلی داشته باشد. بله چلسی برای او مهم است ولی ژوزه بهترین‌ها را برای خودش می‌خواهد."

 

اخبار ورزشی - ورزش سه