ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

دروازه‌بان برزیلی همبازی حقیقی می‌شود


تیم ماریتیمو پس از پایان فصل اخیر لیگ برتر پرتغال با جدایی ۹ بازیکن خود مواجه شده است.

خبرگزاری تسنیم: سالین، ولیگتون، دیوگو، روماریو، فرناندو فریرا، روبین فریرا، رودریگز، لینه کر و  بریکول؛ 9 بازیکن تیم ماریتیمو هستند که  از این تیم جدا شده‌اند. البته پنج بازیکن را باشگاه ماریتیمو در لیست مازاد خود قرار داد و سرمربی برزیلی جدید این تیم قصد دارد تا مهره‌های جدیدی را جایگزین آنها کند.

پائولو سزار، سرمربی جدید تیم ماریتیمو امروز راهی کشورش می‌شود تا بتواند چند بازیکن را برای همراهی این تیم در فصل پیش‌رو انتخاب کند. سزار برزیلی برای تقویت خط دروازه با توجه به جدایی سالین فرانسوی و حضور  تنها دو دروازه‌بان یعنی علیرضا حقیقی و کارول، تصمیم دارد تا یک دروازه‌بان برزیلی را به‌خدمت درآورد.

علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیم ملی ایران پنج ماه قبل قراردادی 2.5 ساله با باشگاه ماریتیمو منعقد کرد. او در پنج بازی فصل اخیر لیگ برتر پرتغال به میدان رفت و در 412 دقیقه بازی، 11 گل دریافت کرد.


ویدیو مرتبط :
گلزنی دروازه بان برزیلی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

یحیوی: حقیقی دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی 2014 می‌شود 

 

یحیوی: حقیقی دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی 2014 می‌شود

 

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس گفت: با طرح و برنامه‌ای که در دست اجرا داریم حقیقی دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 خواهد شد.

محمد علی یحیوی با ابراز رضایت از وضعیت دروازه‌بانان پرسپولیس درباره شرایط علیرضا حقیقی پس از خط خوردن از تیم ملی تصریح کرد: داستان تیم ملی برای حقیقی تمام شده و او با روحیه‌ای تازه و مناسب در تمرینات پرسپولیس حضور یافته است. در این مدت سعی کردم به عنوان مربی، او را از نظر روحی و روانی آماده کنم.

وی با بیان اینکه این دروازه‌بان دیگر به اتفاقات رخ داده فکر نمی‌کند، اظهار داشت: حقیقی یک بازیکن حرفه‌ای است و در حال حاضر تلاش می‌کند هر روز بهتر از گذشته شود و برای پرسپولیس مهره خوبی به شمار رود.

یحیوی با بیان اینکه برنامه بلند مدتی برای دروازه‌بانان پرسپولیس دارد، تأکید کرد: براساس این طرح حقیقی با انجام تمرینات مناسب به دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی 2014 تبدیل خواهد شد. چه من باشم و چه نباشم در صورتی که این برنامه به خوبی پیاده شود این اتفاق رخ خواهد داد.

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه تمرینات را براساس فیلم‌های آموزشی روز طرح می‌کنیم تا دروازه‌بانان پرسپولیس با دانش روز پیش بروند. من با حقیقی صحبت کردم و او نیز پذیرفت که دوران جدیدی در زندگی‌اش آغاز شده است. او 22 سال دارد و 3 سال آینده یعنی در جام جهانی 2014 در اوج پختگی به سر خواهد برد.

یحیوی از شرایط سایر دروازه‌بانان پرسپولیس نیز ابراز رضایت کرد و درباره اردوی این تیم در آنتالیا گفت: همه چیز عالیست و طبق برنامه پیش می‌رویم.