ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

داورزنی: کواچ جزو بهترین مربیان اروپا بود


رئیس فدراسیون والیبال گفت: زمانی که کواچ وقتی به ایران آمد، جزو بهترین مربیان اروپا و ایتالیا بود ولی اصرار داشت که با کادر فنی خودش کار کند.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال درباره حضور رائول لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: زمانی که ولاسکو در ایران بود از چند مربی به عنوان کسانی که مورد تأیید او هستند، نام می‌برد ولی برای ما مهم این بود که مربی مورد نظرمان بتواند نظم و دیسیپلین را علاوه بر بار فنی به تیم منتقل کند.

وی ادامه داد: لوزانو چهار سال سرمربی تیم ملی لهستان بود و تیم حاضر و آماده‌ای را به مربی بعدی خود یعنی آناستازی تحویل داد. من زمانی‌که ولاسکو را هم به ایران آوردم، خیلی‌ها می‌گفتند که او در چند سال گذشته به هیچ افتخاری نرسیده است ولی وقتی او به ایران آمد، عوامل موفقیت این مربی آماده بود و تیم ایران پیشرفت زیادی کرد. این شرایط در خصوص لوزانو هم صدق می‌کند.

رئیس فدراسیون والیبال درباره پاداش ملی‌پوشان توضیح داد: خوشبختانه همه تعهدات وزارت ورزش به بازیکنان پیش از اعزام به جام جهانی 2015 ژاپن پرداخت شد. لوزانو و سیچلو نیز حدود 25 روز دیگر در تهران خواهند بود تا ضمن نهایی کردن قرارداد، برنامه روزشماری را برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک آماده کنیم.

داورزنی در خصوص اشتباه بودن انتخاب کواچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران گفت: نمی‌توان به این باره فقط با بله یا خیر پاسخ داد.کواچ وقتی به ایران آمد، جزو بهترین مربیان اروپا و ایتالیا بود ولی اصرار زیادی داشت که با کادر فنی خودش کار کند که البته توانایی زیادی نداشتند.


ویدیو مرتبط :
نارضایتی داورزنی از کواچ و کادر فنی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بهترین مربیان یک دهه گذشته جهاندر این فهرست که تفاوتی بین مربیان تیم های باشگاهی و تیم های ملی قائل نشده است؛ الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد انگلیس در رده دوم قرار دارد و خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید اسپانیا سوم است.

 

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم آرسنال انگلیس را بهترین مربی یک دهه گذشته دنیا معرفی کرد.

در این فهرست که تفاوتی بین مربیان تیم های باشگاهی و تیم های ملی قائل نشده است؛ الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد انگلیس در رده دوم قرار دارد و خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید اسپانیا سوم است.

فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال 10 مربی برتر یک دهه گذشته جهان رابه شرح زیر انتخاب کرده است:

1) آرسن ونگر از فرانسه با 142 امتیاز

2) الکس فرگوسن از اسکاتلند با 133 امتیاز

3) خوزه مورینیو از پرتغال با 115 امتیاز

4) گاس هیدینک از هلند با 112 امتیاز

5) فابیو کاپلو از ایتالیا با 106 امتیاز

6) لوییس فیلیپه اسکولاری از برزیل با 101 امتیاز

7) رافائل بنیتس از اسپانیا با 97 امتیاز

8) کارلو آنجلوتی از ایتالیا با 92 امتیاز

9) مارچلو لیپی از ایتالیا با 88 امتیاز

10) مارچلو آلبرتو بیلسا از آرژانتین با 86 امتیاز.../عصر ایران