ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

داورزنی: قول میدهم باعث عزت ایران شویم


رئیس فدراسیون والیبال گفت: قول می‌دهم با تمام قدرت در المپیک حضور داشته باشیم و باعث عزت کشور شویم.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا داورزنی در نشست اسحاق جهانگیری با المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها اظهار داشت: اتفاقی که در والیبال افتاد بر اساس یک استراتژی بلند مدت از سال 2006 رقم خورد. هدف اول ما قهرمانی در آسیا پس از آن حضور موفق در لیگ جهانی و سپس ادامه همین حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان بود که گام به گام عبور کردیم و امروز در بین خوب‌های جهان هستیم.

وی با اشاره به حمایت دولت و وزارت ورزش ادامه داد: استراتژی ما در جهت خودکفایی بود که این اتفاق رخ داد. همچنین بر اساس پشتوانه‌سازی صورت گرفته توانستیم تیمی را تشکیل بدهیم که در مسابقات انتخابی المپیک پیروز شد و بعد از لهستان در رده دوم ایستاد و به عنوان یکی از 3 تیم برتر جواز صعود به المپیک را کسب کرد.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: ما حالا ماموریت سنگین‌تری در پیش داریم و آن ماندن در بین بهترین‌ها جهان است مطمئن هستیم با همین پشتوانه‌سازی این اتفاق محقق خواهد شد.

داورزنی عنوان کرد: استعدادها شناسایی شده‌اند و مطمئنم که والیبال به عنوان یکی از رشته‌های گروهی قدرت‌نمایی می‌کند. والیبال ایران می‌تواند نشان بدهد که با وجود همه محدودیت‌ها و مشکلات می‌تواند در زمره بهترین‌های دنیا باشد.

وی در پایان گفت: قول می‌دهیم با تمام قدرت در المپیک شرکت کنیم و باعث عزت کشور باشیم.


ویدیو مرتبط :
به تو قول میدهم - پارک هیو شین (با ترجمه فارسی)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

باید با ایران، سوریه، حزب الله و حماس همزمان وارد جنگ شویم 

 

باید با ایران، سوریه، حزب الله و حماس همزمان وارد جنگ شویم

 

صهیونیست ها جنگ روانی جدید آغاز کرده اند؛

باید با ایران، سوریه، حزب الله و حماس همزمان وارد جنگ شویم

ایران هم اکنون به توان ساخت جنگ افزار هسته ای دست پیدا کرده و می تواند یک بمب هسته ای قدرتمند را بسازد ، سوریه توان نظامی خود در 3 سال گذشته را دو برابر کرده، حزب الله نیز به موشک های دوربرد و میان برد دسترسی پیدا کرده و ...تکرار یک موضوع واحد در دو روز پیاپی توسط دو مقام صهیونیستی می تواند نشان از شروع دور جدید جنگ روانی تل آویو باشد، البته نمی توان تحولات جدید در ترکیب کنگره آمریکا را از نظر دور داشت.

سرویس بین الملل ـ «آموس یلدین»، رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی گفت: باید بپذیریم که جنگ آینده اسرائیل، جنگ سرنوشت ساز است زیرا ما باید با ایران، سوریه، حزب الله لبنان و حماس فلسطین وارد جنگ شویم.

به گزارش «تابناک»، رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با طرح موضوع بالا همچنین مدعی شد: ایران هم اکنون به توان ساخت جنگ افزار هسته ای دست پیدا کرده و می تواند یک بمب هسته ای قدرتمند را بسازد و بزودی دومین بمب را نیز خواهد ساخت، سوریه توان نظامی خود در 3 سال گذشته را دو برابر کرده، حزب الله نیز به موشک های دوربرد و میان برد دسترسی پیدا کرده  و حماس بیش از پیش قدرتمند شده که جرات جنگ با ما را پیدا کرده و تهدید جدی برای «تل آویو» است . در چنین شرایطی اسرائیل باید در چند جبهه وارد جنگ شود.

در همین باره، روزنامه صهیونیستی «یدیعیوت آحارنوت» به نقل از «یلدین» اضافه کرد: اما نیروهای هوایی اسرائیل می تواند همه دشمنان را نابود و جبهه های جنگ را فتح کند و پیروز شود!

بر پایه این گزارش، روز گذشته نیز، «شائول موفاز»، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی و از مقامات ارشد نظامی این رژیم طی اظهاراتی گفته بود: خاورمیانه شاهد جنگی خونین در آینده نزدیک خواهد بود.

او در ادامه افزوده بود: سکوت و آرامشی که در حال حاضر با نوار غزه و حزب الله لبنان شاهد آن هستیم، سکوت و ثباتی غیر واقعی است. جنگ آینده جنگی خونین خواهد بود که از جنگ های گذشته بسیار دردناک تر می شود.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی که در دانشکده روابط بین الملل در شهر «استکهلم» در سوئد سخن می گفت، همچنین بیان داشته بود: از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر و «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین می خواهم که مذاکرات مستقیم برای دستیابی به صلح را آغاز کنند. بهتر است دولت مستقل فلسطینی با مرز موقتی که شامل 92 % از سرزمین های کرانه باختری رود اردن است، تشکیل شود!

هر چند اظهارات تهدید آمیز صهیونیست ها در منطقه موضوع تازه ای نیست اما، تکرار یک موضوع واحد در دو روز پیاپی توسط دو مقام صهیونیستی می تواند نشان از شروع دور جدید جنگ روانی تل آویو باشد، البته نمی توان تحولات جدید در ترکیب کنگره آمریکا با موفقیت جمهوری خواهان در انتخابات مجلس نمایندگان را از نظر دور داشت..../تحلیل:تابناک