ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

خشم هواداران استقلال از یک شایعه


درحالی که شمارش معکوس برای تغییرات در استقلال آغاز شده ، هواداران استقلال از این شوک ناگهانی شاکی هستند.

جام نیوز: استقلال پس از 3 فصل ناکام در لیگ برتر ، در نتیجه گیری که بیشترش هم در دوران مدیریت وزارت ورزش جدید اتفاق افتاده است ، امسال استارتی موفق در فصل نقل و انتقالات داشتند. استفاده از یک مربی جوان استقلالی که محبوبیت زیادی روی سکوها دارد و سه خرید خوب برای تیم یعنی بختیار رحمانی ، وریا غفوری و فرشید باقری و البته حفظ ستاره های خوب تیم شان از سال های قبل ، امید زیادی به نو شدن دارند. استقلال امسال چندسالی از تیم سال های قبل جوانتر می شود و پوست می اندازد. درست در کوران فصل نقل و انتقالات اما شایعه شده مدیر و بخش عمده ای از اعضای هیات مدیره تیم عوض می شوند.

تصمیمی که اساسا ساختار تیم را به هم می ریزد. شایعه حضور منصور قنبرزاده ، مدیر فصل قبل نفت در استقلال که مدام حتی از درون وزارت ورزش گفته شده از سوی حمید گرشاسبی ، عضو هیات مدیره پرسپولیس حمایت می شود و بدتر اینکه یک هفته بعد از رسانه ای شدن این خبر ، هیچ واکنش رسمی درباره نقش این مدیرکل ورزش استان تهران و عضو هیات مدیره پرسپولیس گرفته نشده ، شب گذشته تعدادی از رسانه ها خبر دادند حضور قنبرزاده در راس مدیریت استقلال نهایی شده است. حالا بحث درباره شخم خوردن هیات مدیره استقلال است. اینکه معینی ، کردنوری و نجف نژاد از تیم می روند و دو مدیر دولتی یعنی تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور که پیشتر در بانک سپه حضور داشته و با قرارداد بلند مدتی که با برنامه 90 بست ، علاقه اش به فوتبال را نشان داده ، همچنین هاشم یکه زارع مدیر کارخانه پیکان که او هم همه جا علنی از علاقه اش به استقلال گفته و البته شهاب الدین عزیزی خادم این هیات مدیره ترمیم می شود. اعضایی که یکی از اعضای منتصب هیات مدیره فعلی از درون بدنه وزارت ورزش درباره اش سخن گفته و اینگونه در فضای ورزش کشور پیچیده است.

اینکه به هر دلیلی وزیر ورزش تصمیم به تغییر در هیات مدیره استقلال یا پرسپولیس داشته باشد از وظایف اوست و دیگر عادی شده که هر سال این تغییرات اتفاق بیفتد و مثل برگ خزان ، گروهی مدیر بریزند و گروهی دیگر جای شان را بگیرند اما اعلام این خبر در اوج کوران نقل و انتقالات سبب شد تا اینستاگرام رسمی باشگاه استقلال پر از انتقادهای شدید به وزارت ورزش باشد. اینکه آنها عدالت این مجموعه هدف قرار دهند و حداقل بخواهند تا پایان بسته شدن تیم ، روند این باشگاه به هم زده نشود.

حال باید دید شخص وزیر ورزش که در گفت و گو با مسئولان فعلی تیم هرگونه تغییری در شرایط فعلی را رد کرده ، پای قول و قرارش می ماند و استقلال بعد از سه فصل حداقل در کوران نقل و انتقالات و آماده سازی پیش فصل از گزند تغییرات و اختلافات و نابه سامانی مدیریتی در امان می ماند؟اتفاقی که نهایتا 10 روز دیگر نیاز به زمان دارد!


ویدیو مرتبط :
سالگرد وحشی گری های هواداران استقلال... با هواداران استقلال آشنا شوید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قاضی:از شایعه جدایی ام از استقلال ناراحتم/دوست دارم در کنار هواداران قهرمانی را تجربه کنممصدومیت محمد قاضی, بهترین بازیکن آسیا

نکونام لیاقت عنوان بهترین بازیکن آسیا را دارد
قاضی:از شایعه جدایی ام از استقلال ناراحتم/دوست دارم در کنار هواداران قهرمانی را تجربه کنم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: از شایعاتی که پیرامون جدایی ام مطرح می شود ناراحت هستم.

به گزارش فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد قاضی در مورد آخرین وضعیت خود، شایعه رفتن از استقلال و ادامه رقابت‌های لیگ‌برتر صحبت‌هایی اظهار داشت که در زیر می‌خوانید:

از آخرین وضعیت خودتان صحبت کنید؟
خدا را شکر شرایط خوبی دارم هر روز دو نوبت تمرینات بدنسازی را پشت سرمی‌گذارم تا هر چه زودتر به شرایط آرمانی برسم.

فکر نمی‌کنید دوران مصدومیت شما همزمان با 3 اخطاره شدن‌تان و از دست دادن بازی برابر ‌ تراکتورسازی شد؟
خب باید بگویم من زیر نظر کادرپزشکی استقلال  که جا دارد از  آنها تشکر ویژه‌ای داشته باشم تحت درمان قرار گرفتم و آنها بهتر می‌توانند در مورد وضعیت من نظر بدهند. در مورد 3 اخطاره بودن باید بگویم اصلاً در جریان 2 اخطاره بودن در لیست استقلال  نبودم و بعد از بازی متوجه این موضوع شدم که باعث شد بازی مهمی را از دست بدهم.

این روزها شایعه جدایی شما از استقلال  در نیم‌فصل شنیده می‌شود. در این باره چه صحبتی دارید؟
من هر روز در حال تمرین کردن هستم و در روزهایی که اکثر نفرات تیم‌‌های مختلف در حال استراحت هستند من روزی دو نوبت زیر نظر بدنساز تیم تمرین می‌کنم تا به مرز آمادگی برسم.

هر روز این شایعه شنیده می‌شود که با بازیکن تیم‌های خارجی معاوضه می‌شوید؟
از این حرف‌ها نیز ناراحتم. من بازیکن هستم و تابع مسئولان باشگاه استقلال .دوست دارم در کنار هواداران پرشور استقلال قهرمانی لیگ برتر را تجربه کنم.

نکونام نامزد دریافت بهترین بازیکن سال آسیا شد، در این باره صحبت کنید؟
واقعاً از ته دلم خوشحال شدم. آقا جواد بازیکن بزرگی است و لیاقت کسب این عنوان را دارد.

در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید؟
جا دارد از قلعه‌نویی  که در این مدت آسیب‌دیدگی‌ام پیگیر وضعیتم بود همچنین دکتر نوروزی و مرکز پزشکی مجربش و هواداران که هر کجا من را در خیابان دیدند و پیگیر وضعیتم بودند تشکر ویژه داشته باشم.

/فارس