ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

خداحافظی ملی‌پوشان استقلال با قلعه‌نویی/ آندو خطاب به امیر: ما را حلال کنیداخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال استقلال

 

اخبار ورزشی - خداحافظی ملی‌پوشان استقلال با قلعه‌نویی/ آندو خطاب به امیر: ما را حلال کنید

هنگام ورود کاروان استقلال به تهران آندرانیک تیموریان پس از تحویل گرفتن بارهایش از همبازیان و مربیانش خداحافظی و برای همه آنها آرزوی موفقیت کرد.

 اعضای تیم فوتبال استقلال بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا جمعه شب از عربستان به تهران رسیدند.

 

ملی‌پوشان استقلال به محض رسیدن به فرودگاه با امیر قلعه‌نویی خداحافظی کرده و ظاهراً قرار است خود را به اردوی تیم‌ملی در آفریقای جنوبی برسانند. اما هنگام ورود کاروان استقلال به تهران، اتفاق خاصی رخ داد. آندرانیک تیموریان پس از تحویل گرفتن بارهایش از همبازیان و مربیانش خداحافظی و برای همه آنها آرزوی موفقیت کرد.

 

در این میان اگرچه همه چیز در نگاه اول امری عادی تلقی می‌شد اما دقایقی بعد قضیه شکل دیگری به خود گرفت. آندرانیک تیموریان به محض رسیدن به فرودگاه خطاب به قلعه‌نویی گفت: «ما را حلال کنید، امسال سال سختی داشتیم و اگر کم و کاستی بود شما ما را ببخشید.» سرمربی تیم استقلال خطاب به هافبک تیمش گفت: «من از شما ممنون هستم و تلاشتان را انجام دادید. در جام‌جهانی برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم.» امیر‌حسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری نفراتی بودند که در فرودگاه با تمامی اعضای استقلال خداحافظی کردند.

به نظر می رسد تیموریان دیگر قصد ماندن در استقلال را نداشته و از همین حالا تیم جدیدش بعد از جام جهانی را انتخاب کرده است. به همین خاطر با توجه به اینکه دیگر استقلالی‌ها را نمی‌دید، با همه آنها خداحافظی کرد و رفت. جاب اینجاست که در فرودگاه بحث بر سر این بود که آندو پس از جام جهانی دوباره به لیگ قطر بازخواهد گشت و به جمع لژیونرهای ما اضافه می‌شود.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
عذرخواهی امیر قلعه نویی از هواداران استقلال!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خداحافظی ملی پوشان استقلال با قلعه نوییاخبار,اخبار ورزشی,امیر قلعه نویی

 

اخبار ورزشی - خداحافظی ملی پوشان استقلال با قلعه نویی

بازیکنان ملی پوش تیم استقلال شب گذشته با سرمربی این تیم خداحافظی کردند.

  اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته ساعت 20 و با تاخیر از جده عربستان به تهران رسیدند.

ملی پوشان تیم استقلال به محض رسیدن به فرودگاه با امیر قلعه نویی خدا حافظی کرده و ظاهرا قرار است خود را به اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی برسانند.

آندرانیک تیموریان به محض رسیدن به فرودگاه امام (ه) خطاب به قلعه نویی گفت: «ما را حلال کنید؛ امسال سال سختی داشتیم و اگر کم و کاستی بود شما ما را ببخشید.»

سرمربی تیم استقلال خطاب به هافبک تیمش گفت: «من از شما ممنون هستم و تلاشتان را انجام دادید. در جام جهانی برایتان آرزوی موفقیت می کنم.»

به غیر از آندو؛ امیر حسین صادقی، هاشم بیگ زاده و خسرو حیدری نفراتی بودند که در فرودگاه با تمامی اعضای استقلال خداحافظی کردند.

 این موضوع در حالی اتفاق افتاد که فتح الله زاده و کی روش در این چند روز بر سر بازیکنان ملی پوش استقلال بارها علیه یکدیگر صحبت کردند و حتی مدیر عامل استقلال مدعی شد که از کی روش به فیفا شکایت کرده است.

 حجت الاسلام علیپور نیز که در سفر استقلال به عربستان در کنار این تیم حضور داشت و با قلعه نویی صحبت و پس از دقایقی با وی خداحافظی کرد.

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تعطیل است و قرار است بازیکنان فردا ساعت 17 برای بازی تشریفاتی مقابل الریان در ورزشگاه آزادی تمرین کنند.
اخبار ورزشی - فارس