ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

خارجی ها نمی توانند به فیفا شکایت کنند!


بر اساس مصوبه سازمان لیگ مرجع رسیدگی به اختلاف باشگاه و بازیکنان شورایی به نام حل اختلاف خواهد بود.

خبرآنلاین: بر اساس مصوبه سازمان لیگ مرجع رسیدگی به اختلاف باشگاه و بازیکنان شورایی به نام حل اختلاف خواهد بود.

جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ امروز برگزار شد و یکی از مهمترین مصوباتی که در این جلسه به تصویب رسید این است که سازمان لیگ پیش‌نویس قراردادی را به باشگاه‌ها ارائه نخواهد کرد و هر قراردادی که بین بازیکنان و باشگاه‌های مختلف امضا شود، معتبر خواهد بود.

در این مصوبه آمده است مرجع رسیدگی به اختلاف بازیکن و باشگاه شورایی به نام شورای حل اختلاف شود که در این صورت بازیکنان خارجی دیگر نمی‌توانند برای شکایت از باشگاه‌های ایرانی به فیفا مراجعه کنند و باید شکایت خود را به شورای حل اختلاف در داخل ایران ارائه کنند!

 


ویدیو مرتبط :
‫خداوند میفرماید هرکس از مصیبت شکایت کند از من شکایت کرده است‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خلعتبری: بچه ایران و نماینده خلیج همیشه فارس در امارات هستم/ به عجمان نروم آنها به فیفا شکایت می‌کنندخلعتبری درامارات,قراردادخلعتبری با عجمان

امیدوارم سپاهان امسال هم قهرمان شود

خلعتبری: بچه ایران و نماینده خلیج همیشه فارس در امارات هستم/ به عجمان نروم آنها به فیفا شکایت می‌کنند

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر برای عجمان بازی کنم نماینده ایران و خلیج همیشه فارس در امارات خواهم بود.

محمدرضا خلعتبری در گفت و گو با  فارس، در خصوص قراردادش با عجمان امارات اظهار داشت: قرار است حدود 2 هفته دیگر به امارات بروم.

من با باشگاه عجمان قرارداد دارم و می دانم که مسئولان سپاهان برای راضی کردن تیم اماراتی مذاکراتی را با آنها انجام دادند ولی متاسفانه عجمانی ها قبول نکردند.

 

وی افزود: طبق قراردادی که روز 23 اردیبهشت ماه با آنها امضا کردم موظف هستم در تمرینات این تیم شرکت کنم وگرنه آنها از طریق فیفا از من شکایت می کنند.

خلعتبری در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد: زمانی که من با این تیم قرارداد بستم خبری نبود و یک هفته بعد اسم لیگشان را تغییر دادند.من به این مسائل کاری ندارم و بچه ایرانم و برای وطنم سرم را هم می‌دهم.

 

وی تاکید کرد: از قول من بنویسید خلعتبری بچه ایران است و نماینده خلیج همیشه فارس در امارات. امسال هم در سپاهان روزهای خوبی داشتم که این روزها در نهایت با صعود به جام جهانی شیرین تر شد.امیدوارم سپاهان به قهرمانی‌های خود ادامه دهد./فارس