ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

حسینی: منصوریان نمی تواند شرط بگذارد


عماد حسینی رئیس هیئت مدیره نفت تهران گفت: هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره موافق جدایی علیرضا منصوریان نیستند .

ورزش سه: عماد حسینی رئیس هیئت مدیره نفت تهران اعلام می کند هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره موافق جدایی علیرضا منصوریان نیستند .

اما نفتی ها می خواهند بدانند اگر سرمری تیم شان گزینه استقلال است چرا درخواست رسمی در این زمینه وجود ندارد؟

مذاکره خلاف اخلاق حرفه ایست

آقای منصوریان یکسال دیگر با نفت قرارداد دارد و این خلاف اخلاق حرفه ایست که با ایشان مذاکره یا توافق کنند . البته هواداران استقلال ممکن است انتظار داشته باشند . آنها علاقه مند به سرمربی خوب و محبوب و کاربلد و مدیر هستند و آقای منصوریان در این کته گوری می گنجد. این حق طبیعی هواداران استقلال هم هست چون این باشگاه گزینه دیگری مثل آقای منصوریان ندارد.

هیئت مدیره باید موافقت کند

حتی اگر استقلال به سرمربی ما  نیاز داشته باشند هیئت  مدیره باشگاه نفت باید موافقت کنند . ایشان نمی توانند بدون نظر و رضایت ما منتقل بشوند  .اگر باشگاه استقلال از ما درخواست رسمی کرد ، به آن فکر می کنیم این مسئله  باید در هیئت مدیره مطرح شود . اطلاعی هم  که دارم این است که هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره  موافق جدایی ایشان نیستند.

باشگاه ما مربی ساز است

اگر شرایط مناسب نبود و رای به نبودن ایشان شد ، باشگاه مربی ساز نفت به مربیان دیگری مثل خود آقای گل محمدی آقای منصوریان و آقای فرکی  فکر می کند .  البته در صحبت های رسمی آقای منصوریان  ، نشانه ای از جدایی ندیدم .البته  ایشان دلش می خواهد هواداران استقلال از وی رضایت داشته باشند .

کار نیمه تمام منصوریان

باشگاه نفت  باشگاه بزرگی است وامسال  بهترین نتیجه را در بین همه باشگاه ها گرفته است . آقای منصوریان هدف گذاریش موفقیت در تیم نفت بوده و حالا با صعود به جمع  هشت تیم برتر آسیا امیدواریم بماند  کار نیمه تمامش را تمام کند .

منصوریان در استقلال سختی می کشد

خودم به لحاظ شخصی توصیه نمی کنم ایشان برود و به نظر من نمی تواند موفقیت خودش در نفت را در استقلال  تکرار کند . ساختار مدیریتی نفت و بی حاشیه گی این تیم خیلی در توفیق به ایشان کمک کرده است .

تعیین شرط مورد قبول ما نیست

الان زمین تعیین شرایط ازسوی ایشان نیست و الا ما هم به ایشان می گوییم  قراردادش را تمام کند . تعیین شرط مخصوص مربی ایست که تازه به بخواهد به تیمی ملحق بشود .

خوشبین هستیم

ما خوشبین هستیم که آقای منصوریان بماند و در جلسات هم صحبتی از رفتن نبوده اما هواداران ایشان را می خواهند. تا اینجایش هم بحثی نیست ولی از این به بعدش موافقت هیئت مدیره نفت را طلب می کند.


ویدیو مرتبط :
شرط میبندم شرط بسته بود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آیا منصوریان می تواند از جنازه پیام صادقیان ستاره بسازد؟اخبار,اخبارورزشی,پیام صادقیان

پیام صادقیان رسما جدایی اش از پرسپولیس را اعلام کرد.

بعد از اینکه برانکو ایوانکوویچ خیلی محترمانه به صادقیان گفت جایی در تیمش ندارد، او هم در اینستاگرامش از پرسپولیسی ها خداحافظی کرد. این ستاره سوخته فوتبال ایران که با حاشیه هایش به استعدادش آتش زد از سوی تراکتورسازی و ذوب آهن هم رد شده است و حالا برای بازی تنها یک گزینه دارد، تیم فوتبال نفت تهران. علیرضا منضوریان می خواهد از شاگرد سابقش در تیم امید دوباره یک استعداد قابل استفاده بسازد. آیا او می تواند این پیام پر از حاشیه را احیاء کند؟ آیا صادقیان به این مرحله از ثبات رسیده که خودش بخواهد دوباره برگردد؟

اخبارورزشی - خبرآنلاین