ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جلالی: به بازیکن باتجربه نیاز داریم


سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت که این تیم برای موفقیت در لیگ برتر به فاکتور تجربه هم نیاز دارد.

خبرگزاری تسنیم: مجید جلالی درمورد هدف‌هایش در باشگاه پیکان گفت: درباره هدف‌های کلی باشگاه، نحوه جذب بازیکن، برنامه‌هایی که برای آینده داریم و استفاده از پتانسیل فعلی پیکان بارها با آقای شیعی مدیرعامل باشگاه صحبت کردم. هدف ما در لیگ سال آینده تثبیت موقعیت پیکان در لیگ برتر است، چون این تیم در این سال‌ها مدام به لیگ برتر صعود کرد، ولی دوباره به لیگ دسته اول سقوط کرد. می‌خواهیم جایگاه خوبی به‌دست بیاوریم و دنبال پیشرفت باشیم.

وی ادامه داد: هدف اصلی ما این است که از بازیکنان جوان در پیکان استفاده کنیم و اتفاقاً این تیم جوان‌های خوبی دارد. یکسری از بازیکنان هم در ذهن من هستند که قطعاً از آنها استفاده خواهیم کرد. در کنار بازیکنان جوان، برای موفقیت و نتیجه‌گیری در لیگ برتر نیاز به استفاده از بازیکنان باتجربه هم داریم و باید چند فوتبالیست باتجربه به خدمت بگیریم تا تعادل برقرار شود.

سرمربی پیکان با اشاره به اتفاقاتی که در باشگاه سایپا برایش رخ داد، گفت: دوست ندارم به گذشته برگردم و دوست ندارم روزهای سختی که در سایپا داشتم را به یاد بیاورم، چون ذهنم تحت تأثیر محبت برخی از مسئولان این باشگاه قرار می‌گیرد. باید از آقای فیاض زاهد، آقای رعیت، آقای سجادی و پرسنل محترم سایپا تشکر کنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.


ویدیو مرتبط :
گفتگو با مجید جلالی و ماجرای بازیکن ناشناس سایپا!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مظلومی: به بازیکن جدید نیاز داریم


سرمربی تیم استقلال گفت: با توجه به تیم ناقصی که داریم کار سختی مقابل فولاد در اهواز خواهیم داشت.

خبرگزاری تسنیم: پرویز مظلومی در حاشیه تمرین استقلال در خصوص آخرین وضعیت آمادگی تیم استقلال در آستانه بازی روز جمعه با فولاد در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازی با فولاد در اهواز همیشه سخت است با توجه به تیم ناقصی که داریم کار سختی را آنجا خواهیم داشت.

وی افزود: بچه‌های ما خیلی خوب تمرین می‌کنند و با انگیزه هستند اما 5 یا 6 بازیکن که اسکلت اصلی تیم ما هستند را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و تیم امید در اختیار نداریم. با شرایط فعلی نمی‌توانیم برنامه‌های تاکتیکی خود را انجام دهیم و باید با شرایط فعلی بسازیم. امیدوارم ملی پوشان ما صحیح و سالم در اختیارمان قرار گیرند تا در بازی با فولاد بتوانیم از آنها استفاده کنیم. همانطور که گفتم سایر بازیکنان ما خوب تمرین کرده‌اند و امیدوارم داشته‌هایمان را در زمین پیاده کنیم.

مظلومی تاکید کرد: در اهواز به دنبال تساوی نبوده و فقط 3 امتیاز را می‌خواهیم. نباید فکر کنیم چون  فولاد را برده‌ایم از پیش برنده هستیم. فولاد تیم خوبی است که در تهران و در جام حذفی هم خوب بازی کرد. امیدوارم با حمایت هواداران سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: برای آنکه کار تاکتیکی انجام دهیم باید همه نفرات تیم را در اختیار داشته باشیم و این در حالی است که ملی‌پوشان امید ما سه‌شنبه در اختیارمان قرار می‌گیرند و خسرو ابراهیمی پنجشنبه و ما به خسرو حیدری نیاز داریم. وقتی تیم ناقص تمرین کند ممکن است یکسری مشکلات داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای جذب بازیکن در نیم فصل لیستی ارائه کرده‌اید، گفت: با توجه به اینکه همچنان لیگ در جریان است و تیم‌ها بازی می کنند هنوز لیستی به باشگاه نداده‌ام اما صددرصد به جذب بازیکن نیاز داریم. ما ابتدا به دنبال جذب بازیکن هستیم و اگر نتوانستیم جذب کنیم سراغ بازیکنان خارجی با کیفیت می‌رویم.