ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جدایی 4 بازیکن از تیم سایپا


۴ بازیکن فصل گذشته تیم سایپا از این باشگاه جدا می‌شوند.

خبرگزاری فارس: حسین فرکی سرمربی جدید تیم سایپا در حال بررسی فهرست بازیکنان سایپاست و قرار است به زودی تمدید قرداداد و جذب بازیکنان مورد نظر فرکی از سوی باشگاه انجام شود.

تا امروز جدایی میلاد میداودی، رادتکو دوجکوویچ( دروازه بان) مسعود ابراهیم‌زاده و مهدی دغاغله از باشگاه سایپا قطعی شده است. از بین این بازیکنان هنوز تیم آینده میداودی و دوجوکوویچ مشخص نشده است.

گفته می شود ابراهیم‌زاده به تیم گسترش فولاد تبریز می‌رود. مهدی دغاغله هم به تیم دسته اولی خونه به خونه پیوسته است.


ویدیو مرتبط :
فحاشی اکبر پور در بازی استقلال سایپا به بازیکن 18 سایپا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کمیته انضباطی از جریمه نقدی برای بازیکن سایپا و مقاومت سپاسی خبر داد. 

 

کمیته انضباطی از جریمه نقدی برای بازیکن سایپا و مقاومت سپاسی خبر داد.

 

اخبار کمیته انضباطی

کمیته انضباطی از جریمه نقدی برای بازیکن سایپا و مقاومت سپاسی خبر داد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم فجر شهید سپاسی و سایپا البرز در حالی بیست و دوم مهرماه به میزبانی شیراز برگزار شد که بعد از پایان بازی، رضا حقیقی بازیکن تیم شهید سپاسی و روزبه شاه علیدوست بازیکن سایپا با یکدیگر درگیر شدند.

بر این اساس، بازیکنان فوق از سوی کمیته انضباطی به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.