ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تنها مشکل استقلالی شدن امیری


مهاجم فصل گذشته نفت تهران برای عقد قرارداد نهایی با استقلال یک مشکل بزرگ دارد.

ورزش سه:  وحید امیری از مدت ها پیش برای پیوستن به استقلال به توافق رسیده است و به این دلیل مدعی شده بعد از اردوی تیم ملی قراردادش را نهایی می کند که منتظر تعیین تکلیف مدیرعامل این باشگاه است.

امیری به دلیل اتفاق های فصل گذشته رابطه خوبی با قنبرزاده ندارد و در صورتی که او مدیرعامل استقلال شود، احتمال دارد این هافبک بازی ساز قید حضور در استقلال را بزند. او به همراه بسیاری از بازیکنان فصل گذشته نفت تهران اعتقاد دارد دلیل مشکلات مالی نفت تهران سوء مدیریت منصور قنبرزاده است و به همین دلیل برای عقد قرارداد با استقلال فعلا دست نگه داشته است.


ویدیو مرتبط :
استقلالی ها ببینن ((داربی 76)) (نبینی استقلالی نیستی)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

علی دوستی در برنامه نود:تنها مشکل مان اعتماد به نفس است/تلاش می کنیم مقابل نیجریه سربلند باشیمعلی دوستی,برنامه نود

علی دوستی:تنها مشکل مان اعتماد به نفس است/تلاش می کنیم مقابل نیجریه سربلند باشیم

سرمربی تیم ملی نوجوانان می گوید آنها توانایی بردن آرژانتین را هم داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی نوجوانان که امشب مهمان تلفنی برنامه نود بود درباره بازی فردا مقابل نیجریه گفت:«باید بگویم که ما حتی می توانستیم آرژانتین و کانادا را هم ببریم.به اتریش هم می شد بیشتر گل زد اما همان طور که گفتم ما مشکل اعتماد به نفس داریم.»

او ادامه داد:«بازی سختی با نیجریه داریم.آنها خوب هستند و خوب هم بازی می کنند.بعد از برزیل پر افتخار ترین تیم جام جهانی هستند و سه بار هم قهرمان شده اند.اما ما به این آمار و ارقام توجهی نداریم و مقابل آنها بازی خودمان را می کنیم.»

او در پاسخ به این سوال فردوسی پور که گفت آیا نیجریه ای ها بازیکن جا زده دارند و سن آنها بیشتر از 17 سال است گفت:«شاید بقیه تیم ها هم داشته باشند.شاید هم بازیکنان بالای 20 سال داشته باشند.در هر صورت ما حرف مان را در زمین می زنیم و تمام تلاشمان را می کنم که در این مسابقه سربلند باشیم.»

/خبر آنلاین