ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تابارس: باید قبول کرد نتیجه‌ عادلانه بود


سرمربی اروگوئه شکست برابر مکزیک را نتیجه‌ عادلانه عنوان کرد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از مارکا، اروگوئه در نخستین بازی‌اش در کوپا آمه‌ریکا از مکزیک سه بر یک شکست خورد. اسکار تابارس پس از بازی گفت: مکزیک بازی را خوب شروع کرد و بازی کاملا در اختیارشان بود. آن‌ها با به ثمر رساندن گل نخست کمی آرام شدند. با اخراج شدن بازیکنان‌مان، کار برایمان سخت شد اما باید پذیرفت که نتیجه‌ عادلانه بود.

سرمربی اروگوئه در ادامه افزود: به شاگردانم افتخار می‌کنم. با اینکه از حریف عقب افتادیم، ناامید نشده و بازی را به تساوی رساندیم. درباره نتیجه‌ بازی صحبت نمی‌کنم چون بازیکنان اشتباه‌هایی داشتند.

تابارس درباره بازی بعد تیمش هم گفت: در شرایط سختی برابر ونزوئلا قرار خواهیم گرفت. باید سعی کنیم در این دیدار خوب بازی کنیم چون اگر پیروز نشویم ممکن است از کوپا آمه‌ریکا حذف شویم.


ویدیو مرتبط :
قبول قطعنامه نتیجه نرمش شجاعانه امام بود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قلعه نویی:نتیجه دیدارمقابل ذوب آهن عادلانه نبود 

 

 

قلعه نویی:نتیجه دیدارمقابل ذوب آهن عادلانه نبود

 

قلعه نویی: نتیجه دیدار مقابل ذوب آهن عادلانه نبود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعلام کرد که نتیجه دیدار این تیم مقابل ذوب آهن عادلانه نبود.

امیر قلعه نویی پس از شکست تیمش در مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران گفت : بازی بسیار با کیفیتی را مشاهده کردیم و تیم ما در اکثر دقایق تیم برتر میدان بود.

وی ادامه داد: متاسفانه بازیکنان سپاهان نتوانستند از فرصت های خود بخوبی سود ببرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: عدالت دراین دیدار به هیچ عنوان رعایت نشد و مطمئن باشید اکر بازیکنان ما کمی باهوش تر عمل می کردند پیروز این میدان بودند.

قلعه نویی خاطرنشان کرد: از پنج بازی کسب 6 امتیاز نتیجه قابل قبولی برای ما نیست اما کیفیت بازی تیم ما روز به روز افزایش پیدا می کند.

وی تصریح کرد: تیم ما از هفته آینده که بازیکنان مصدوم باز خواهند گشت بازی های متفاوتی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

وی اظهار داشت: از بازی تمام بازیکنانم رضایت دارم و آنها به خصوص در نیمه دوم بازی بسیار بهتری را از خود به نمایش گذاشتند.

قلعه نویی خاطرنشان کرد: متاسفانه بازیکنانم در اوج شایستگی نتوانستند به حق خود در این دیدار برسند.

وی با تبریک این پیروزی به تیم ذوب آهن تصریح کرد: سپاهان حتی در شهر خود نیز مظلوم واقع شد زیرا عده ای دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان یا اشاره به کیفیت بالای این بازی گفت که این موضوع مرا بسیار امیدوار کرد و از بازی آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت.

قلعه نویی اظهار داشت: خط میانی تیم ما هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است اما با اضافه شدن جان واریو می توانیم بهتر از گذشته عمل کنیم.

وی با اشاره به ضعف تیمش در خط حمله گفت: تیم ما به یک مهاجم سرعتی نیاز جدی دارد و کاظمیان و جعفرپور می توانند با رسیدن به مرز آمادگی این مشکل را برطرف کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: تمام تیم ها پر ستاره هستند و هر تیمی با توجه به بضاعت خود از ستاره هایی سود می برند.