ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بازیکن NBA در تیراندازی دالاس مجروح شد


براثر حادثه تیراندازی در «جزایر کانی» در بروکلین آمریکا حداقل 4 نفر مجروح شدند.

خبرگزاری فارس: به گزارش ای بی سی نیوز، به دنبال تیراندازی در جزایر کانی در بروکلین آمریکا حداقل 4 نفر مجروح شدند.

به گفته پلیس هر چهار نفر مجروح ین حادثه به بیمارستان منتقل شده و شرایط جسمانی آنها در حالت ثابت است و خطری آنها را تهدید نمیکند.

هنوز علت و عوامل این تیراندازی مشخص نیست و حادثه در دست بررسی است.

در یک حادثه تیراندازی دیگر در شهر دالاس که در یک باشگاه شبانه رخ داد دو نفر مجروح شدند که یکی از آنها عاقب طالب بازیکن لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا است.

پلیس میگوید که یکی از مشریان این باشگاه اسلحه کشیده و با تیراندازی 2 نفر را مجروح کرده است. هر دو نفر به بیمارستان منتقل شده و حال انها مساعد گزارش شده است.


ویدیو مرتبط :
تیراندازی در دادگاه دالاس سه کشته داشت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رادان:مجروح شدن 9 نیروی امنیتی در تیراندازی های دیروز تهران 

 

 

رادان:مجروح شدن 9 نیروی امنیتی در تیراندازی های دیروز تهران

 

سردار رادان از شهادت یك نفر از هموطنانمان و مجروح شدن ۹ نفر از نیروهای امنیتی بر اثر تیراندازی منافقان در حوادث روز گذشته خبر داد.

سردار احمدرضا رادان امروز در همایش روسای پلیس آگاهی و در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال فراخوان سران فتنه بعد از ۲۲ بهمن عده‌ای تهییج شده بودند.

وی اظهار داشت: اطلاعات لازم مبنی بر اینكه این فراخوان با خط‌گیری از سوی كشور آمریكا، انگلیس و اسرائیل انجام شده در اختیار داریم، تماس‌های تلفنی انجام شده در این زمینه گویای همه چیز است.

سردار رادان گفت: سران فتنه دو هدف را در این زمینه دنبال می‌كردند یكی تحت الشعاع قرار دادن جمعیت ۵۰ میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و دیگری به بیراهه بردن انقلاب مردم تونس و مصر بود. طبیعی است كه آمریكا و اسرائیل از حذف سران تونس و مصر بسیار نگرانند و این موضوع برایشان سخت است.

وی تصریح كرد: پوشش خبری حوادث مصر و تونیس نیز نشان داد كه آمریكا و انگلیس در این زمینه بسیار سخت اطلاع رسانی می‌كنند.

این مقام ارشد نیروی انتظامی گفت: برای تجمع غیرقانونی دیروز منافقان به كار گرفته شده بودند هر چند تجمع بسیار كوچكی در چند نقطه برگزار شد.

سردار رادان تصریح كرد: منافقان با استفاده پیك ترافیك و حضور مردم در خیابان‌ها كه در ساعات پایان كار بود منتظر همراهی مردم ماندند اما نه تنها مردم كمكشان نكردند بلكه در راهپیمایی خودجوش علیه آنان تظاهرات كردند.

سردار رادان ادامه داد: در غرب تهران یك تجمع ۱۵۰ نفره كه عمدتا از منافقان و مزدوران آمریكا و انگلیس بود چند سطل زباله به آتش كشیده شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام كرد: در حوادث دیروز تعدادی از آشوبگران دستگیر شدند و متأسفانه عوامل منافق روز گذشته به سوی مردم و نیروهای امنیتی تیراندازی كردند.

وی اظهار داشت: در این تیراندازی‌ها ۹ نفر از نیروهای امنیتی مجروح شدند و تعدادی از مردم در تیراندازی عوامل منافقان مجروح شدند.

سردار رادان تأكید كرد:‌ در جریان تیراندازی عوامل منافقان یك نفر به شهادت رسیده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام كرد: سران فتنه دستشان به خون مردم آلوده است و باید پاسخگوی این اقدامات باشند.

این مقام عالی نیروی انتظامی گفت: در گزارش اطلاعاتی كه در دست داشتیم می‌دانستیم كه منافقان در تلاش هستند تا در آشوب روز ۲۵ بهمن كشته‌سازی كنند و در این زمینه اقدامات زیادی هم انجام دادند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه مردم آگاه ایران دیروز از جریان فتنه پشتیبانی نكرد.

سردار رادان گفت: چند نفر از منافقان نیز در حوادث روز گذشته دستگیر و پس از تكمیل پرونده در اختیار قوه قضاییه قرار می‌گیرند.

وی اظهار داشت: تخریب اموال عمومی روز گذشته بسیار كم بود و در چندین مورد به اتوبوس‌های بی‌آرتی و ایستگاه اتوبوس خسارتی وارد شده است اما به دلیل سرعت عمل پلیس و نیروهای امنیتی آشوبگران نتوانستند كاری كنند...../تحلیل:عصرایران