ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بارسا از شکست پیروزی ساخت/ تعویض طلایی ویلانووا فرشته نجات کاتالان‌هاسویا 2– بارسلونا3 ؛بازگشت باورنکردنی در پیسخوان

با 10 نفره شدن سویا بارسا بازگشتی خیره کننذه داشت و با دو پاس گل مسی وضربات سسک و ویا باری باخته را برد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سایت گل – بارسلونا دو گل دیرهنگام زد تا بازی دو بر صفر باخته را در نهایت سه بر دو ببرد.

بارسا بازی را مانند همیشه مسلط بر توپ آغاز کرد و موقعیت‌های خوبی ساخت. سویا که دل به ضدحملات بسته بود در دقیقه 26 به گل رسید. ضربه گری مدل به خاویر ماسچرانو خورد و توپ مقابل پای پیوتر تروخوفسکی افتاد و او هم با ضربه‌ای دروازه ویکتور والدس را گشود.

بارسا دست به حملات گسترده زد ولی سویا بود که در ابتدای نیمه دوم به گل دوم هم می‌رسید. پاس سرخیو بوسکتس را مدل گرفت و به آلوارو نگردو سپرد که بین الکساندر سونگ و ماسچرانو بود. او از سونگ گذشت و با ضربه‌ای دقیق و خونسرد دروازه والدس جلوآمده را گشود.

بارسا باز هم حمله کرد و یک بار ضربه پدرو را از روی خط برگرداندند. سرانجام در دقیقه 53 بود که چند پاس عالی در نهایت به سسک فابرگاس رسید و او هم از فاصله 20 متری گل زد.

بازیکنان سویا بارها در نیمه دوم روی لیونل مسی خطا کردند و روی یکی از همین ضربات بود که مسی آندرس پالوپ را به واکنشی فوق‌العاده وادار کرد.

در یک صحنه سرخیو بوسکتس به شکلی خشن در محوطه جریمه حریف روی پای سیسینیو رفت و هرچند داور به او کارت زرد داد، اما رنگ کارت می‌توانست چیز دیگری باشد.

سپس دعوای دنباله‌دار مدل و فابرگاس در دقیقه 72 به ضربه سری منتهی شد که مدل به صورت فابرگاس زد، و داور پس از واکنش اغراق‌آمیز فابرگاس مدل را اخراج کرد.

در دقیقه 89 بود که بارسا گل تساوی را زد. توپ در میانه میدان پس از برخورد تیاگو و بازیکن سویا به هم به دست تیاگو هم خورد. داور دستور به ادامه بازی داد و توپ در نهایت با پاس عالی لیونل مسی به فابرگاس رسید و او هم به پیش تاخت و گل زد.

در نهایت داوید ویا در دقیقه 93 گل برتری بارسا را پس از یک و دویی فوق‌العاده با مسی به ثمر رساند.

اکنون بارسا با دو امتیاز بیشتر از مالاگا و با کسب تمامی امتیازات ممکن صدرنشین است و سویا هم پنجم ماند./گل

 


ویدیو مرتبط :
کلیپ ویژه بارسا به مناسبت اولین سالگردفوت تیتو ویلانووا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نیمار بارسا را از شکست نجات داد/ ویا دروازه تیم سابق را باز کردسوپرکاپ اسپانیا؛
نیمار بارسا را از شکست نجات داد/ ویا دروازه تیم سابق را باز کرد

دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا چهارشنبه شب در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید با تساوی دو تیم بارسلونا و اتلتیکومادرید به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، نیمار ستاره برزیلی و خرید جدید بارسلونا نخستین گل خود را در یک بازی رسمی با پیراهن کاتالان ها به ثمر رساند تا شاگردان خراردو مارتینو از شکست مقابل میزبان خود رها شوند.

در این دیدار ابتدا داوید ویا مهاجم اسبق بارسلونا که تابستان امسال به اتلتیکومادرید پیوسته در دقیقه 12 دروازه تیم فصل گذشته خود را باز کرد تا تیم میزبان یک بر صفر پیش بیفتد. اما در نیمه دوم نیمار که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود موفق شد در دقیقه 66 بازی گل تساوی را وارد دروازه اتلتیکومادرید کند.

در این بازی لیونل مسی به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران بین دو نیمه تعویض شد و جای خود را به سسک فابرگاس داد. اتلتیکومادرید به عنوان قهرمان جام حذفی اسپانیا و بارسلونا به عنوان قهرمان لالیگا سوپرکاپ اسپانیا را برگزار کردند.

دیدار برگشت دو تیم چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد تا تکلیف قهرمان سوپرکاپ اسپانیا نیز مشخص شود./مهر