ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

اینتر زودتر از میلان چینی شد


بیشترین سهام باشگاه اینتر یکی از بزرگترین باشگاه‌های ایتالیا و جهان به شرکت چینی فروخته شد.

خبرگزاری فارس: دو باشگاه بزرگ شهر میلان در حال پوست انداختن هستند و مالکان این دو باشگاه مشهور در جهان می‌خواهند این دو باشگاه پرافتخار در ایتالیا و جهان را دو دستی به سرمایه‌گذاران چیی تقدیم کنند.

امروز تیتر اصلی روزنامه‌های مشهور ایتالیا از توتو اسپورت تورین گرفته تا گازتا و کوریره بحث فروش اینتر به چینی‌ها بود و توافقات انجام شده است.

هم اکنون در باشگاه اینتر کنفرانس خبری با حضور رئیس شرکت Suning چین مشتری نراتزوری و اریک توهیر مالک باشگاه و زانتی نائب رئیس باشگاه برگزار شد. این شرکت چینی اعلام کرد 68.55 درصد باشگاه را خریداری کرد.  قیمت واگذاری اینتر به این شرکت چینی را 500 میلیون یورو بیان شد.

از طرف دیگر برلوسکونی با وجود شرط و شروط‌های زیادی که برای چینی‌ها گذاشته بود اما به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران چینی می‌خواهند میلان را نیز به هر قیمتی خریداری کنند.


ویدیو مرتبط :
دربی بزرگ میلان - آث میلان - اینتر میلان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم: خلاصه بازی میلان - اینتر


یک ورزش:در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.