ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

انتقاد مارادونا از فرگوسن 

 

انتقاد مارادونا از فرگوسن

 

 

عصر ایران ورزشی - دیه گو ماردونا با انتقاد از الکس فرگوسن، درباره جانبداری فرگوسن از روبرتو مانچینی در اختلاف مانچینی - ته وز، گفت: اگر فرگوسن چیزی در این باره نمی داند نباید حرفهایی بزند که بیشتر شبیه یک لطیفه بزرگ است.حمایت مارادونا از کارلوس ته وز در پی ممنوعیت ته وز از حضور در تمرینات منچستر سیتی صورت می گیرد.

روبرتو مانچینی ، مربی منچسترسیتی، مدعی است که در جریان دیدار هفته گذشته منچستر سیتی و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، ته وز از دستور او سرپیچی کرده و وارد زمین بازی نشده است.

کارلوس ته وز اما این ادعا را رد می کند و حرفهای مانچینی را محصول یک سوء تفاهم می داند.

بالاگرفتن این مساله در فوتبال انگلستان، منجر به حمایت الکس فرگوسن، مربی منچستر یونایتد، از روبرتو مانچینی شد.

در پی اظهارات فرگوسن، دیه گو مارادونا که در جام جهانی 2010مربی ته وز در تیم ملی آرژانتین بود، با انتقاد از فرگوسن، وی را دعوت به سکوت کرد.

اسطوره فوتبال آرژانتین گفت:  فرگوسن از مانچینی دفاع کرد، من مانچینی را به خوبی می شناسم، کارلوس ته وز را هم همین طور. اگر فرگوسن چیزی در این باره نمی داند نباید حرفهایی بزند که بیشتر شبیه یک لطیفه بزرگ است.

مارادونا همچنین افزود: فرگوسن نباید دراین باره حرفی بزند چون او زمانی مربی بزرگی شد که بازیکنانی بزرگ در اختیار داشت..../ عصر ایران


ویدیو مرتبط :
برترین گلهای دانکن فرگوسن پسر جنجالی الکس فرگوسن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

انتقاد مارادونا از بلاتر 

 

انتقاد مارادونا از بلاتر

 

سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین روز دوشنبه در صحبتهایی به انتقاد از سپ بلاتر پرداخت.

دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین در گفت و گویی با رادیو 10 آرژانتین فرصت را برای پاسخگویی به صحبت های سپ بلاتر، که هفته پیش اعلام کرده بود که تفاوت مسی و مارادونا در ادب و تریبت آنهاست غنیمت شمرد.

بلاتر هفته گذشته در صحبتهایی گفت:« مسی و مارادونا هر دو بازیکن فوق العاده و بامهارتی هستند.آنها نمی توانند مهارتی بیشتر از این را به نمایش بگذارند.تنها تفاوت میان این دو نفر، ادب و ترتیب شخصی آنهاست.یکی از آنها هنوز در دنیای فوتبال است، فروتن است و اصلا درگیر زیاده روی ها نمی شود.ولی دیگری برعکس رفتار می کند.»

مارادونا در واکنش نسبت به صحبتهای بلاتر گفت:«بلاتر با این جنجال آفرینی مرا حتی قلقلک هم نداده است. »

مارادونا در ادامه به این نکته اشاره کرد که رابطه خوبی با مسی و خانواده اش دارد. او در پاسخ به سوالی در رابطه با مقایسه مسی با او گفت:«خوبی این ماجرااین است که زمانی که مرا با مسی مقایسه می کنند، دیگر بحث پله به میان نمی آید.»