ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

امیری خط حمله استقلال را کامل می‌کند


اگر داستان توقف فعالیت استقلال در نقل و انتقالات از سوی وزیر ورزش صادر نمی‌شد، شاید امروز مهاجم فصل گذشته نفت‌تهران آبی‌پوش می‌شد.

ورزش سه: طبق قرار آبی‌ها باید هر روز یک بازیکن را به عنوان خرید جدید این باشگاه معرفی می‌کردند اما دستور وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توقف مذاکره با بازیکنان در نقل و انتقالات برنامه باشگاه استقلال را به هم ریخت.

قرار بود امروز نام وحید امیری به عنوان چهارمین خرید استقلال در نقل و انتقالات از سوی مسئولان این باشگاه رسانه ای شود اما فعلا مشکلاتی وجود دارد که این باشگاه نمی تواند قراردادی به امضا برساند. در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به شدت به دنبال جذب وحید امیری است، این تصمیم وزارت ورزش ممکن است شاه ماهی فصل نقل و انتقالات را از چنگ آبی‌ها دربیاورد.

البته وحید امیری فعلا در اردوی تیم‌ملی است و شرایط خروج از اردو را ندارد و احتمالا با پایان این دور از تمرینات تیم‌ملی قرارداد نهایی را با تیم مورد نظرش امضا خواهد کرد.


ویدیو مرتبط :
پکیج کامل ویدیو های احسان خواجه امیری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

امیری: استقلال به برهانی نیاز دارد 

 

امیری: استقلال به برهانی نیاز دارد

 

معاون باشگاه استقلال گفت: به برهانی نیاز داریم و او را به تراکتورسازی نمی‌دهیم.

علی امیری در مورد اینکه گفته می شود برهانی با عدم حضور در تمرین دیروز قهر کرده گفت: این خبر اشتباه است. برهانی به دلیل رسیدگی به مشکلات شخصی اش دو روز از پورحیدری اجازه گرفته تا در تمرینات شرکت نکند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه استقلال به تراکتورسازی پیشنهاد داده برهانی را با کیانی معاوضه کند، عنوان کرد: چنین چیزی صحت ندارد. برهانی بازیکن خوب و ارزشمندی است. استقلال به این بازیکن نیاز دارد و او را به تیم دیگری نمی دهیم. امیر قلعه نویی هم در مصاحبه اش گفته پیشنهادی به برهانی نداده اند.

معاون باشگاه استقلال در ارتباط با اینکه آیا برای جاسم کرار که بعد از بازی با ملوان به تنهایی به تهران بازگشته بود، جریمه ای در نظر گرفتند، گفت: کرار با اجازه از کادرفنی به تنهایی به تهران بازگشته بود. می توانید از علی حمودی این قضیه را بپرسید. او به زبان عربی مسلط است و به همراه جاسم کرار نزد مظلومی رفت و از او اجازه گرفت که برای رسیدگی به کارهایش با ماشین شخصی که اجاره کرده بود به تهران بازگردد.

امیری در مورد اینکه تکلیف ولید علی چه شد، تصریح کرد: به مدیربرنامه های این بازیکن اعلام کردیم به باشگاه بیاید تا تکلیفش را روشن کنیم و قرار است به زودی به باشگاه بیاید.